Долучитися до партії Підтримати фінансово
26.07.2022

Олег Бєлоколос: Україні слід активно розвивати власну контрпропаганду

thumb

У коментарі виданню Comments.ua Голова правління неурядової організації «Майдан закордонних справ», член політради парії «Сила та Честь» Олег Бєлоколос зазначає наступне:

«Зрозуміло, що росія намагається вийти із сьогоднішньої ізоляції, поширюючи відверту брехню щодо своєї агресії проти України. Розуміючи, що в Європі та Північній Америці її зусилля успіху, м’яко кажучи, не мають і не матимуть, Москва відчайдушно намагається поширити пропаганду на Близькому Сході, Африці, Латинській Америці. Втім, ці російські тези виглядають настільки лицемірно і відверто брехливо, що вірити їм означає втратити самоповагу».

Не секрет, продовжує експерт, що Кремль розраховує на підтримку авторитарних режимів, які вважають себе чимось скривдженим Заходом.

«Втім, навіть вони, здається, розуміють, що росія відкрила скриньку Пандори – і тепер будь-яка держава вже не застрахована від нападу сусіда під приводом надуманих історичних, демографічних, мовних та інших придуманих претензій», – упевнений Олег Бєлоколос.

«Україні ж, слід активно розвивати власну контрпропаганду, пояснюючи, що своїми діями росія продовжує підривати основоположні принципи світового устрою, сіє смерть в Україні та голод на планеті. А тому не варта бути навіть звичайною країною-учасницею ООН, а не те що членом її Ради Безпеки».

Як раніше повідомлялося раніше Голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Ради національної безпеки і оборони України Ігор Смешко неодноразово наголошував на важливості розвитку четвертою складової міцності будь-якої держави — інформаційна політика, надаючи конкретні рекомендації стосовно як організувати в державі інформаційну протидію російській пропаганді та інформ-атакам, а також як держава повинна проводити інформаційну політику на стратегічному рівні.

Пресслужба Політичної партії «Сила і Честь».

свіжі новини

Заява Політичної Партії «Сила і Честь»

Шановні Друзі, захисники Вітчизни, співвітчизники, члени Партії, однодумці та прихильники! У цей важкий для всіх нас і нашої дорогої України час змушені відволікти Вашу увагу, тому що під час ...

08.08.2022
Вітаємо усіх, хто пов’язав своє життя з Повітряними Силами України! Зі святом!

Дякуємо вам за ваш героїзм та відданість по захисту нашої України, її повітряних кордонів, за щоденну достойну відсіч російському агресору і бажаємо вам здоров’я, успіхів та безхмарного ...

07.08.2022
Олег Бєлоколоc: «Спецоперація» не за планом. Уроки за п’ять місяців війни з путінською Росією

Росія навсправжки в Україні ще нічого не починала – щось таке ми усі не так давно почули на сучасній кремлівській новомові. Що ж, спробуємо розібратися, що саме починала або не починала Російська ...

03.08.2022
Якщо Іран передасть Росії дрони, Україні «стала б у нагоді допомога Ізраїлю»,- Олександр Мусієнко

"Іран навряд чи має якусь надзвичайно ексклюзивну технологію": Олександр Мусієнко про постачання дронів до Росії

02.08.2022
Усі новини