Долучитися до партії Підтримати фінансово
26.07.2022

Олег Бєлоколос: Україні слід активно розвивати власну контрпропаганду

thumb

У коментарі виданню Comments.ua Голова правління неурядової організації «Майдан закордонних справ», член політради парії «Сила та Честь» Олег Бєлоколос зазначає наступне:

«Зрозуміло, що росія намагається вийти із сьогоднішньої ізоляції, поширюючи відверту брехню щодо своєї агресії проти України. Розуміючи, що в Європі та Північній Америці її зусилля успіху, м’яко кажучи, не мають і не матимуть, Москва відчайдушно намагається поширити пропаганду на Близькому Сході, Африці, Латинській Америці. Втім, ці російські тези виглядають настільки лицемірно і відверто брехливо, що вірити їм означає втратити самоповагу».

Не секрет, продовжує експерт, що Кремль розраховує на підтримку авторитарних режимів, які вважають себе чимось скривдженим Заходом.

«Втім, навіть вони, здається, розуміють, що росія відкрила скриньку Пандори – і тепер будь-яка держава вже не застрахована від нападу сусіда під приводом надуманих історичних, демографічних, мовних та інших придуманих претензій», – упевнений Олег Бєлоколос.

«Україні ж, слід активно розвивати власну контрпропаганду, пояснюючи, що своїми діями росія продовжує підривати основоположні принципи світового устрою, сіє смерть в Україні та голод на планеті. А тому не варта бути навіть звичайною країною-учасницею ООН, а не те що членом її Ради Безпеки».

Як раніше повідомлялося раніше Голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Ради національної безпеки і оборони України Ігор Смешко неодноразово наголошував на важливості розвитку четвертою складової міцності будь-якої держави — інформаційна політика, надаючи конкретні рекомендації стосовно як організувати в державі інформаційну протидію російській пропаганді та інформ-атакам, а також як держава повинна проводити інформаційну політику на стратегічному рівні.

Пресслужба Політичної партії «Сила і Честь».

свіжі новини

НЕ ПОЧУТЕ ВЧАСНО! Ігор СМЕШКО: Агресія, яку вчинила Росія, наздожене цю країну і, можливо, призведе до її розпаду

Це переклад інтерв’ю генерала Ігоря Смешка, яке він дав кореспондентові французького «Le Figaro» Лорі Мандевиль дев’ять років тому, 20 березня 2014 року. Впевнені, що багато тез ...

21.03.2023
Олександр Мирний: Сьогодні ми живемо у двох Українах. Одна стікає кров’ю, інша відпочиває в Монако та Ніцці…

«Дві України». Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії «Сила і Честь» Олександр Мирний додавши, що «довго не ...

08.03.2023
Олег Бєлоколос: Путін вистрілив собі в ногу

У розпорядженні Кремля не лишилося інструментів для гри на міжнародному рівні

04.03.2023
Ігор Смешко: Втілення в життя національної ідеї України — це реалізація трьох законів побудови демократії

Дуже радий, що число однодумців зростає, зазначив на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко. «Нагадаю, що національна ідея України, як її бачу, сформульована декілька років тому у ...

03.03.2023
Усі новини