Долучитися до партії Підтримати фінансово
16.11.2022

Олег Бєлоколос: Саміт G20 чітко продемонстрував, що поглиблення ізоляції країни-агресора набирає хід

thumb

Голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ”, член Політради партії “Сила та Честь” Олег Бєлоколос, коментуючи виданню Comments.ua перші підсумки саміту G20, звертає увагу на те, що саме на Саміті прозвучала вагома для України спільна заява США та КНР щодо недопущення ядерної загрози чи ядерної війни.

“Це важливо для нас, – упевнений експерт. – Штати спочатку займали таку позицію, доносячи її різними каналами до Росії. Пояснюючи, що наслідки можуть бути руйнівними, зокрема для неї. Добре, що свої побоювання висловив і Китай. Він розуміє, що якщо росія застосує ядерну зброю проти України, завтра розробкою такої зброї почнуть займатися країни азіатського регіону, що буде вже погано для КНР”.

За словами Олега Бєлоколоса, незважаючи на те, що заяву із засудженням російської війни проти України підтримали не всі країни “Великої двадцятки”, ми бачимо поглиблення міжнародної ізоляції Росії. І це, впевнений він, продовжуватиметься-розширюватиметься.

“Хоча деякі країни і намагаються половити рибку в каламутній воді – отримати такі тактичні вигоди, закуповуючи дешево російські нафту, вугілля, газ. Але програючи при цьому стратегічно. І саміт G20 чітко продемонстрував, що поглиблення ізоляції країни-агресора, зокрема в економічному та політичному плані, набирає хід, – наголошує експерт. – Якщо раніше в Росії вдавали, що санкції їм байдуже, то тепер визнали – ситуація погіршується і може бути ще гірше. Особливо на тлі майбутньої відмови Європи від російських нафти та газу. Тренд ізоляції Росії у всіх сенсах прискорюватиметься”.

 

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Олександр МИРНИЙ: Облаштування серйозної лінії оборони має вирішальне значення під час війни, це  – питання виживання країни

“Злободенне.”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. В серпні минулого року під час контрнаступу, він ...

16.02.2024
“Нариси з історії України” – антидот проти кремлівських історичних інформотруєнь

Ігор Смешко вже давно розробив і поширює антидот проти путінських історичних диверсій

10.02.2024
Вітаємо заступника Голови політичної партії “Сила і Честь”, члена Політради партії Олександра МИРНОГО з Днем народження!

Шановний Олександре Борисовичу! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення планів та мрій, а головне, нам усім, – Перемоги, для наближення якої Ви багато зробили ...

31.01.2024
Усі новини