Долучитися до партії Підтримати фінансово
16.11.2022

Олег Бєлоколос: Саміт G20 чітко продемонстрував, що поглиблення ізоляції країни-агресора набирає хід

thumb

Голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ”, член Політради партії “Сила та Честь” Олег Бєлоколос, коментуючи виданню Comments.ua перші підсумки саміту G20, звертає увагу на те, що саме на Саміті прозвучала вагома для України спільна заява США та КНР щодо недопущення ядерної загрози чи ядерної війни.

“Це важливо для нас, – упевнений експерт. – Штати спочатку займали таку позицію, доносячи її різними каналами до Росії. Пояснюючи, що наслідки можуть бути руйнівними, зокрема для неї. Добре, що свої побоювання висловив і Китай. Він розуміє, що якщо росія застосує ядерну зброю проти України, завтра розробкою такої зброї почнуть займатися країни азіатського регіону, що буде вже погано для КНР”.

За словами Олега Бєлоколоса, незважаючи на те, що заяву із засудженням російської війни проти України підтримали не всі країни “Великої двадцятки”, ми бачимо поглиблення міжнародної ізоляції Росії. І це, впевнений він, продовжуватиметься-розширюватиметься.

“Хоча деякі країни і намагаються половити рибку в каламутній воді – отримати такі тактичні вигоди, закуповуючи дешево російські нафту, вугілля, газ. Але програючи при цьому стратегічно. І саміт G20 чітко продемонстрував, що поглиблення ізоляції країни-агресора, зокрема в економічному та політичному плані, набирає хід, – наголошує експерт. – Якщо раніше в Росії вдавали, що санкції їм байдуже, то тепер визнали – ситуація погіршується і може бути ще гірше. Особливо на тлі майбутньої відмови Європи від російських нафти та газу. Тренд ізоляції Росії у всіх сенсах прискорюватиметься”.

 

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Free Download ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини