Долучитися до партії Підтримати фінансово
08.10.2022

Олег Бєлоколос: Руйнування Кримського мосту – це потужний удар по іміджу злочинного путінського режиму

thumb

Голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ”, член політради парії “Сила та Честь” Олег Бєлоколос вважає: “Те, що відбувається на Кримському мосту, щонайменше, свідчить про недотримання в Росії правил безпеки в галузі вантажних перевезень”.

“Перед початком масштабного вторгнення Росії в Україну, на російському ринку було багато іноземних компаній-постачальників транспортного обладнання, відповідних систем безпеки. Наразі значна частина з них уже пішла з країни-агресора, яка рухається у напрямку загальної технічної деградації”, – пояснив він у коментарі виданню Comments.ua ситуацію навколо вибухів на Кримському мосту.

Можливо, підкреслив Олег Бєлоколос, є й інші причини, про які ми згодом дізнаємось. У будь-якому випадку, робить висновок він, – це потужний удар по іміджу злочинного путінського режиму.

Пресслужба Політичної партії “Сила і Честь”

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини