Долучитися до партії Підтримати фінансово
28.01.2021

Джо Байден підтвердив “тверду підтримку суверенітету України”. США будуть діяти рішуче, – Олег Бєлоколос

thumb

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден підтвердив «тверду підтримку суверенітету України», що є продовженням стратегічного курсу американської зовнішньої політики.

Так оцінив телефонну розмову президента США Джо Байдена з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним, яка відбулася 26 січня, голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ”, член політради Політичної партії “Сила і Честь” Олег Бєлоколос у коментарі виданню “Телеграф”.

Які ж висновки можна зробити з офіційних повідомлень за підсумками бесіди?

“Перш за все, слід зазначити, що офіційні повідомлення про цю розмову мають відмінності в багатьох аспектах. Але головне, на що слід звернути увагу, так це на фразу в прес-релізі Білого дому. У ній йдеться, що Сполучені Штати рішуче будуть діяти у відстоюванні своїх національних інтересів у відповідь на дії Росії, які завдають шкоди нам або нашим союзникам. Очевидно, найближчим часом ми побачимо, що ця фраза конкретно має на увазі”, – відзначає експерт.

Олег Бєлоколос зазначає, що Росії, схоже, вдалося втягнути США в термінові переговори щодо продовження двостороннього Договору про заходи щодо подальшого скорочення та обмеження стратегічних наступальних озброєнь 2010 року, відомого як СНО-3. Його дія закінчується 5 лютого цього року.

“Особливо цинічно це виглядало з боку Росії, яка проголошує себе” відповідальною за підтримання безпеки та стабільності у світі “, але в 2014 році віроломно напала на свого сусіда, незаконно анексувавши частину його території, — підкреслює Бєлоколос. – Слід згадати різного роду експертів, в тому числі і деяких західних, які в ці дні навперебій стверджують, що “продовження СНО-3 не повинно розглядатися як поступка Росії”. Вони ж підкреслюють, що “договір потрібен обом сторонам” і що нібито “новий договір про СНО піде на користь не тільки США і Росії, але і всьому світу”.

Але чи так це насправді?

Олег Бєлоколос нагадав, що раніше американські експерти дотримувалися думки про те, що даний найважливіший договір за 10 років сильно застарів і потребує суттєвого удосконалення.
“Невже нинішній Вашингтон все-таки дасть згоду на продовження СНО-3 на цілих п’ять років без якихось попередніх умов, як це безрезультатно пропонувала Москва минулого Адміністрації США в попередні роки?”, – завдається питанням експерт.

За його словами, президент США Джо Байден підтвердив “тверду підтримку суверенітету України”, що є продовженням стратегічного курсу американської зовнішньої політики, в тому числі відображеного в відомій “Кримській декларації” від 25 липня 2018 року.

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Premium WordPress ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини