Долучитися до партії Підтримати фінансово
10.11.2022

Наявність такого сусіда поруч вимагає членства України в НАТО, – Володимир Тимошенко

thumb

“Якби ви запитали, чи варто Україні вступати в НАТО, я відповів би однозначно – так. Наявність такого сусіда поруч вимагає членства в НАТО. І я думаю, що не тільки Україна прагне стати НАТО, а й у НАТО скоро зрозуміють, що Україна посилить НАТО”, так оцінив стан взаємовідносин Україна-НАТО Володимир Тимошенко, професор Національного університету оборони України та Національної академії СБУ, доктор юридичних наук, академік Академії політичних і юридичних наук України, генерал-лейтенант СБУ, Перший заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь”. Про це він заявив журналістам у столиці Литовської Республіки – Вільнюсі, відповідаючи на запитання після засідання Комісії Східної та Центральної Європи та Центральної Азії з політики щодо наркотиків (ECECACD).

Зокрема В.Тимошенко зазначив, що “наші збройні сили мають восьмирічний військовий досвід та винятковий склад. За ці роки сформувався видатний генералітет, відмінна середня офіцерська ланка, Збройні сили України мають стовідсоткову громадську підтримку. Це не парламент, не уряд, це люди, які сьогодні справді національні герої”.

Генерал вважає, що Україна, яка подала термінову заявку на членство в НАТО, твердо дотримується цієї мети, і зараз “НАТО приймає наших представників зовсім по-іншому… думаю, ми там будемо”, – резюмував генерал СБУ.

Як представник України, Володимир Тимошенко також відзначив особливе становище Литви та інших сусідів, назвавши країни Балтії, Польщу та Україну одними із найсильніших союзників.

“На морі міцним бортом нас захищають США та Великобританія – це потужна підтримка, але Литва, Польща, країни Балтії – ми з вами в одному човні, і всі ми розуміємо, що є лише одна загроза, вона нависла над нами як хмара. Якщо Україна не вистоїть, то, напевно, не треба говорити про те, яка доля уготована іншим країнам, нашим сусідам, дружнім державам, бо цей звір не зупиниться”, – підкреслив В. Тимошенко.

Додатково. Комісія Східної та Центральної Європи та Центральної Азії з політики щодо наркотиків (ECECACD) була створена в листопаді 2021 року групою лідерів високого рівня, включаючи колишніх глав держав, політиків, науковців, дипломатів і філантропів з регіону.

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download Best ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини