Долучитися до партії Підтримати фінансово
10.11.2022

Наявність такого сусіда поруч вимагає членства України в НАТО, — Володимир Тимошенко

thumb

«Якби ви запитали, чи варто Україні вступати в НАТО, я відповів би однозначно — так. Наявність такого сусіда поруч вимагає членства в НАТО. І я думаю, що не тільки Україна прагне стати НАТО, а й у НАТО скоро зрозуміють, що Україна посилить НАТО», так оцінив стан взаємовідносин Україна-НАТО Володимир Тимошенко, професор Національного університету оборони України та Національної академії СБУ, доктор юридичних наук, академік Академії політичних і юридичних наук України, генерал-лейтенант СБУ, Перший заступник Голови Політичної партії «Сила і Честь». Про це він заявив журналістам у столиці Литовської Республіки — Вільнюсі, відповідаючи на запитання після засідання Комісії Східної та Центральної Європи та Центральної Азії з політики щодо наркотиків (ECECACD).

Зокрема В.Тимошенко зазначив, що «наші збройні сили мають восьмирічний військовий досвід та винятковий склад. За ці роки сформувався видатний генералітет, відмінна середня офіцерська ланка, Збройні сили України мають стовідсоткову громадську підтримку. Це не парламент, не уряд, це люди, які сьогодні справді національні герої».

Генерал вважає, що Україна, яка подала термінову заявку на членство в НАТО, твердо дотримується цієї мети, і зараз «НАТО приймає наших представників зовсім по-іншому… думаю, ми там будемо», – резюмував генерал СБУ.

Як представник України, Володимир Тимошенко також відзначив особливе становище Литви та інших сусідів, назвавши країни Балтії, Польщу та Україну одними із найсильніших союзників.

«На морі міцним бортом нас захищають США та Великобританія – це потужна підтримка, але Литва, Польща, країни Балтії – ми з вами в одному човні, і всі ми розуміємо, що є лише одна загроза, вона нависла над нами як хмара. Якщо Україна не вистоїть, то, напевно, не треба говорити про те, яка доля уготована іншим країнам, нашим сусідам, дружнім державам, бо цей звір не зупиниться», — підкреслив В. Тимошенко.

Додатково. Комісія Східної та Центральної Європи та Центральної Азії з політики щодо наркотиків (ECECACD) була створена в листопаді 2021 року групою лідерів високого рівня, включаючи колишніх глав держав, політиків, науковців, дипломатів і філантропів з регіону.

свіжі новини

НЕ ПОЧУТЕ ВЧАСНО! Ігор СМЕШКО: Агресія, яку вчинила Росія, наздожене цю країну і, можливо, призведе до її розпаду

Це переклад інтерв’ю генерала Ігоря Смешка, яке він дав кореспондентові французького «Le Figaro» Лорі Мандевиль дев’ять років тому, 20 березня 2014 року. Впевнені, що багато тез ...

21.03.2023
Олександр Мирний: Сьогодні ми живемо у двох Українах. Одна стікає кров’ю, інша відпочиває в Монако та Ніцці…

«Дві України». Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії «Сила і Честь» Олександр Мирний додавши, що «довго не ...

08.03.2023
Олег Бєлоколос: Путін вистрілив собі в ногу

У розпорядженні Кремля не лишилося інструментів для гри на міжнародному рівні

04.03.2023
Ігор Смешко: Втілення в життя національної ідеї України — це реалізація трьох законів побудови демократії

Дуже радий, що число однодумців зростає, зазначив на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко. «Нагадаю, що національна ідея України, як її бачу, сформульована декілька років тому у ...

03.03.2023
Усі новини