Долучитися до партії Підтримати фінансово
24.06.2023

25 червня відбудеться презентація книги «Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка

thumb

Шановні друзі!

24-25 червня ви маєте можливість ознайомитися та придбати видання за авторством військового, наукового і державного діяча, генерал-полковника, доктора технічних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайного і Повноважного Посла Ігоря Смешка. Місяць тому автор вже презентував свою нову книгу в Києві у приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого. Презентація завершилася двогодинною автограф-сесією.

В книзі «Нариси з історії України» автор один за одним розвінчує міфи путінської пропаганди про «єдиний народ», намагання Росії привласнити назву і історію Київської Русі, «сакральність Криму» та інші. Автор на історичних прикладах демонструє, що Україна та Росія розвивалися за дуже різними культурними, мовними, юридичними та інституційними векторами і багато, багато іншого…

Крім того, на підставі ретельного історичного дослідження автор дає відповіді на вкрай важливі запитання сьогодення: Що являє собою будівля сучасної європейської цивілізації? На якому фундаменті її збудовано? І головне – чи були присутні складові цієї циві­лізації (ще з найдавніших часів) на території сучасної України?

В «Нарисах» окремий розділ присвячений баченню сучасної національної ідеї України та формулюванню автором трьох основних законів будівництва демократії у будь-якій країні світу. Це може стати подальшою стратегією розвитку могутньої, самодостатньої, економічно розвинутої і військової сильної України у 21 столітті.

Перекручуючи історичні факти російська пропаганда намагається виправдати повномасштабне вторгнення на територію України, анексію українських територій, геноцид українського народу і знищення української нації. В цей час історія стає критично важливим полем для інформаційної боротьби з російською пропагандою та агітацією, а книга «Нариси з історії України» її вагомим аргументом.

Запрошуємо вас також на презентацію цього видання, яка відбудеться 25 червня  18:30-19:00.

Плануйте свій час так, щоб мати можливість долучитися до цього заходу.

 

Локація за адресою: Київський Мистецький Арсенал, м. Київ, вул. Лаврська, 10-12, видавництво «Саміт-книга».

Бажаємо усім гарного дня, успіхів та Перемоги УКРАЇНИ.

До відома. Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» щорічний проєкт Мистецького арсеналу, заснований 2011 року. Це інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, візуальна, музична та театральна сцени, порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів.

Пресслужба Політичної партії “Сила і Честь”.

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download Premium ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини