Долучитися до партії Підтримати фінансово
18.10.2023

“Нариси з історії України” Ігоря Смешка представлені на українському стенді Франкфуртського міжнародного книжкового ярмарку

thumb

Сьогодні Україна стоїть перед викликами жорстокого російського агресора, який спрямовує всі свої зусилля і ресурси на знищення України та її народу. Ця війна охоплює чотири важливі сфери: військову, економічну, дипломатичну та інформаційну. В нинішніх умовах важливим є захист інформаційного простору та поширення справжньої історії України, оскільки це визначає успіх у боротьбі проти дезінформаційних кампаній, які поширюються російськими пропагандистами по всьому світу.

 

Книга “Нариси з історії України” є важливим інструментом цієї інформаційної боротьби. На українському стенді 75-го Франкфуртського книжкового ярмарку Frankfurter Buchmesse представлено переклад англійською мовою цієї книги – невеликого і компактного видання, автором якого є Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор технічних наук, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, професор Ігор Смешко.

Автор системно розглядає побудову та історичний фундамент сучасної європейської цивілізації, а головне – показує присутність складових цієї цивілізації на території України впродовж тисячоліть і ставить питання про належну оцінку внеску України у розбудову Євроатлантичної Цивілізації.

Ігор Смешко завжди підкреслює важливість боротьби у всіх вимірах при розв’язанні сучасних конфліктів, включаючи інформаційний фронт. “Нариси з історії України” є скромним, але суттєвим внеском у цю боротьбу та має за мету донести світовій еліті важливість і необхідність підтримки України у боротьбі за свою свободу та євроатлантичну цивілізацію.

Раніше повідомлялося, що Ігор Смешко анонсував наміри найближчим часом видати “Нариси з історії України” на ще п’яти мовах: німецькою, французькою, іспанською, польською та болгарською. Це суттєво розширює доступність книги для більшої аудиторії. Крім цього, англомовна версія видання вже є доступною на авторитетному інформаційному світовому  інтернет-сервісі Amazon.com.

Дякуємо всім організаторам цього міжнародного заходу, і, зокрема, особлива подяка за постійну допомогу та співпрацю книжковому видавництву «Саміт-Книга».

Довідково. 75-й Франкфуртський книжковий ярмарок Frankfurter Buchmesse проходитиме 18-22 жовтня під гаслом «Людство під час кризи», проти війни та насильства.

Офіційна церемонія відкриття відбулась напередодні. Україна – традиційний учасник ярмарку. Війна не змогла завадити участі наших представників.
Як повідомляють організатори, Україна має стенд 200 кв. м. Видавничий та культурний ландшафт України представлятимуть Український інститут книги, Гете-інститут в Україні, Мистецький Арсенал.

Придбати двомовну (українською та англійською мовами) книгу можна за адресами:

https://www.yakaboo.ua/ua/narisi-z-istorii-ukraini-essays-of-the-history-of-ukraine.html?fbclid=IwAR2gNRpq3X6Pk332e3NiiE2StAhOc-Docp7NvoL_vf2e8R5oFQKKlb3UApI

https://sbook.com.ua/uk/home/1027-narisi-z-istoriyi-ukrayini.html

Пресслужба Політичної партії “Сила і Честь”.

свіжі новини

Ігор Смешко: Фейкова історія є важливою зброєю у спробі Володимира Путіна знищити Україну (Atlantic Council, 5 грудня 2023 року)

Російська армія, що вдерлася, – не єдиний ворог, з яким стикається Україна   ОРИГІНАЛ: https://www.atlanticcouncil.org/…/fake-history-is-a…/ ПЕРЕКЛАД: ...

07.12.2023
УВАГА! ЯК ПРИДБАТИ “НАРИСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ” ІГОРЯ СМЕШКА?

Англомовну версію “Нариси з історії України” на Amazon.com  в електронному форматі Kindle або в друкованому у м’якій палітурці PaperBack за посиланням: ...

01.12.2023
Ігор Смешко презентував «Нариси з історії України» у болгарському парламенті

29 листопада 2023 року у верховному органі державної влади Республіки Болгарія – Народних зборах (м.Софія) – відбулася презентація спецвипуску журналу «L’Europeo», присвяченого історії ...

30.11.2023
«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні на Amazon.com у форматі Paperback (для друку)

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

29.11.2023
Усі новини