Долучитися до партії Підтримати фінансово
30.04.2022

На війні загинув відомий політичний та громадський діяч, депутат Новоград-Волинської районної ради від партії “Сила і Честь” Віктор Гончарук

thumb

З глибоким сумом повідомляємо, що 28 квітня 2022 року війна забрала життя ще одного нашого Захисника та вірного Патріота своєї Батьківщини. Під час ракетного обстрілу при виконанні бойових завдань біля Харкова загинув ГОНЧАРУК Віктор Васильович, знаний у нашій громаді громадський діяч, політик, активіст, депутат від Політичної партії “Сила і Честь” Новоград-Волинської районної ради.

Про трагічну звістку, яка сколихнула Новоград-Волинську міську територіальну громаду, повідомили у міській раді.

У перший день загальної мобілізації за покликом серця та з почуттям щирої любові до рідної України, Віктор Васильович добровільно став до лав Збройних сил України та захищав Батьківщину від російського агресора у складі 95 окремої десантно-штурмової бригади.

Віктор Гончарук народився 2 жовтня 1967 року. З дитинства мріяв присвятити себе освітянській ниві. Навчався в Житомирському державному педагогічному інституті імені Івана Франка, працював вчителем біології і хімії, та мав ступень кандидат педагогічних наук.

Своїх учнів Віктор Васильович спонукав до здорового способу життя, зокрема до занять спортом. І сам прагнув подати підростаючому поколінню гідний приклад — адже тривалий час захоплювався бойовими видами мистецтв, був тренером таеквон-до.

Життєве кредо Віктора Гончарука — “Порядність, чесність, любов до України” — спонукало його розпочати державну діяльність. Упродовж 2002–2003 років працював головним спеціалістом відділу внутрішньої політики виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, а з 2003 до 2005 рр. — очолював відділ інформаційного та аналітичного забезпечення.

2005 року його було призначено заступником голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації.
2006-2010 рр — голова Новоград-Волинської районної ради.

2008 року Віктор Гончарук закінчив Національну академію державного управління при Президентові України.

З 01 лютого 2021 року та на період загальнодержавної мобілізації працював заступником сільського голови Стриївської громади.
Міський голова, секретар міської ради, депутати Новоград-Волинської міської ради, виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття дружині Гончарук Тамарі Василівні, сину та доньці з сім’єю, рідним та побратимам загиблого.

У цей важкий час розділяємо біль утрати та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за дорогою для вас людиною.
Ніколи не пробачимо окупанту смерті жодного нашого земляка, жодного українця!

Нехай земля буде пухом і вічний спокій душі.

Хай земля Тобі буде пухом, ВІКТОРЕ!

Світла та вічна пам’ять Герою!
Ми ніколи не простимо окупантові цю втрату!
Політрада Політичної партії “Сила і Честь”.

 

свіжі новини

Джорж Волошин: Ігор Смешко “Нарисами з історії України”спростовує путінську пропаганду про російсько-українське братерство.

Голова Служби Безпеки та Захисту Цивільного Персоналу в Адміністраціях Президентів США Р. Рейгана і Дж. Буша, ст., а також Асоційований Директор Федерального Агентства з Управління у Надзвичайних ...

29.05.2024
Екс-командувачі НАТО визначили пріоритети Заходу в підтримці України-Звернення

Напередодні 75 річниці НАТО група відставних генералів країн-членів Північноатлантичного альянсу у колективному зверненні закликали змінити політику щодо військово-технічної підтримки України з ...

29.05.2024
Ігор Смешко про персональну відповідальність, планування, координацію, розробку, виготовлення та контроль озброєнь для Армії

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, один із засновників і другий керівник Головного управління розвідки Міноборони України, колишній Перший заступник і виконувач обов’язків ...

26.05.2024
“Нариси з історії України” Ігоря Смешка представлено на Міжнародному книжковому ярмарку-2024 у Варшаві

З  23 – 26 травня 2024 р. у польській столиці проводиться Міжнародний книжковий ярмарок (Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie) — найбільша культурна книжкова подія країни. Минуло річ ...

24.05.2024
Усі новини