Долучитися до партії Підтримати фінансово
10.03.2021

Минуле політичне керівництво «вибивало» основні козирі з точки зору міжнародного права, які б допомагали тиснути на агресора — Ігор Смешко

thumb

Минуле політичне керівництво «вибивало» основні козирі з точки зору міжнародного права, які б допомагали тиснути на агресора. Про це заявив Голова Політичної партії «Сила і Честь» , ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Ради національної безпеки і оборони  України, генерал-полковник Ігор Смешко у спецпроекті «Vласть vs Vлащенко» «Як віддавали Крим. Вся правда від генералів».

«У нас були всі козирі на руках, але ми навіть Римський статут не ратифікували, що є ще одним з козирів для військового суду в Гаазі (Міжнародний кримінальний суд — ред.). Він (козир — ред.) міг би бути у наших руках. Але це не зроблено через те, що минуле політичне керівництво боїться: рано чи пізно буде вихід на них, тому що вони війну не назвали війною», — зазначив Ігор Смешко. Він також додав: «Вони  (минуле керівництво — ред) таким чином підставили патріотів, які віддавали свої життя, пішли воювати в тих юридичних умовах, умовах війни, де їх не визнавали бійцями та патріотами, які зі зброєю в руках захищали свою батьківщину від агресора».

Політик також підкреслив, що «коли говорять, що Російська Федерація не визнала Римський статут і тому начебто на неї не розповсюджується ця юрисдикція, тоді б (в разі ратифікації Україною Римського статуту — ред.) військовим злочинцям не можна було б виїхати за межі Росії. А більшість з них має фінанси, нерухомість за кордоном, і діти навчаються закордоном, а це — серйозний важіль».

«Однак минуле керівництво, яке вважає себе суперпатріотами робило усе навпаки, порушуючи Конституцію й закони нашої держави», — зазначив Голова Політичної партії «Сила і Честь». Таким чином, «вони «вибивали» основні козирі з точки зору міжнародного права, які б допомагали тиснути на агресора».

«А захоплення наших «вишок» (так звані «вишки Бойка» — пересувні платформи, придбані за міністра енергетики Юрія Бойка — ред.), а газ у шлейфі (чорноморський шельф — ред.), що зараз видобувають? В Атлантичній раді підрахували — в нас збитки більш ніж на 2 мільярди доларів».

«Пані Зеркаль (Олена Зеркаль — ексзаступник міністра закордонних справ України, 2014 — 2019 рр.) два роки тому заявила: Ми залишаємо за собою право подати позов. Чому ж вона не подала? Де робота Міністерства закордонних справ, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони. Чому вони цього не зробили?» — поставив запитання Ігор Смешко.

Він також зазначив, що це відбувалося «тому, що  очевидно — у минулої політичної влади було чітке розуміння — в разі атаки з боку Росії, може бути відповідь згідно з третім законом Ньютона (закон дії та протидії — ред.) і очевидно, що не все добре саме в підводній частині цього айсбергу, а саме в біографії політиків (ред.), які не хотіли воювати по-справжньому з Росією».

 

#СМЕШКО​​ #Україна​​ #Крим​

свіжі новини

НЕ ПОЧУТЕ ВЧАСНО! Ігор СМЕШКО: Агресія, яку вчинила Росія, наздожене цю країну і, можливо, призведе до її розпаду

Це переклад інтерв’ю генерала Ігоря Смешка, яке він дав кореспондентові французького «Le Figaro» Лорі Мандевиль дев’ять років тому, 20 березня 2014 року. Впевнені, що багато тез ...

21.03.2023
Олександр Мирний: Сьогодні ми живемо у двох Українах. Одна стікає кров’ю, інша відпочиває в Монако та Ніцці…

«Дві України». Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії «Сила і Честь» Олександр Мирний додавши, що «довго не ...

08.03.2023
Олег Бєлоколос: Путін вистрілив собі в ногу

У розпорядженні Кремля не лишилося інструментів для гри на міжнародному рівні

04.03.2023
Ігор Смешко: Втілення в життя національної ідеї України — це реалізація трьох законів побудови демократії

Дуже радий, що число однодумців зростає, зазначив на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко. «Нагадаю, що національна ідея України, як її бачу, сформульована декілька років тому у ...

03.03.2023
Усі новини