Долучитися до партії Підтримати фінансово
10.03.2021

Минуле політичне керівництво “вибивало” основні козирі з точки зору міжнародного права, які б допомагали тиснути на агресора – Ігор Смешко

thumb

Минуле політичне керівництво “вибивало” основні козирі з точки зору міжнародного права, які б допомагали тиснути на агресора. Про це заявив Голова Політичної партії “Сила і Честь” , ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Ради національної безпеки і оборони  України, генерал-полковник Ігор Смешко у спецпроекті “Vласть vs Vлащенко” “Як віддавали Крим. Вся правда від генералів”.

“У нас були всі козирі на руках, але ми навіть Римський статут не ратифікували, що є ще одним з козирів для військового суду в Гаазі (Міжнародний кримінальний суд – ред.). Він (козир – ред.) міг би бути у наших руках. Але це не зроблено через те, що минуле політичне керівництво боїться: рано чи пізно буде вихід на них, тому що вони війну не назвали війною”, – зазначив Ігор Смешко. Він також додав: “Вони  (минуле керівництво – ред) таким чином підставили патріотів, які віддавали свої життя, пішли воювати в тих юридичних умовах, умовах війни, де їх не визнавали бійцями та патріотами, які зі зброєю в руках захищали свою батьківщину від агресора”.

Політик також підкреслив, що “коли говорять, що Російська Федерація не визнала Римський статут і тому начебто на неї не розповсюджується ця юрисдикція, тоді б (в разі ратифікації Україною Римського статуту – ред.) військовим злочинцям не можна було б виїхати за межі Росії. А більшість з них має фінанси, нерухомість за кордоном, і діти навчаються закордоном, а це – серйозний важіль”.

“Однак минуле керівництво, яке вважає себе суперпатріотами робило усе навпаки, порушуючи Конституцію й закони нашої держави”, – зазначив Голова Політичної партії “Сила і Честь”. Таким чином, “вони “вибивали” основні козирі з точки зору міжнародного права, які б допомагали тиснути на агресора”.

“А захоплення наших “вишок” (так звані “вишки Бойка” – пересувні платформи, придбані за міністра енергетики Юрія Бойка – ред.), а газ у шлейфі (чорноморський шельф – ред.), що зараз видобувають? В Атлантичній раді підрахували — в нас збитки більш ніж на 2 мільярди доларів”.

“Пані Зеркаль (Олена Зеркаль — ексзаступник міністра закордонних справ України, 2014 – 2019 рр.) два роки тому заявила: Ми залишаємо за собою право подати позов. Чому ж вона не подала? Де робота Міністерства закордонних справ, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони. Чому вони цього не зробили?” – поставив запитання Ігор Смешко.

Він також зазначив, що це відбувалося “тому, що  очевидно – у минулої політичної влади було чітке розуміння – в разі атаки з боку Росії, може бути відповідь згідно з третім законом Ньютона (закон дії та протидії – ред.) і очевидно, що не все добре саме в підводній частині цього айсбергу, а саме в біографії політиків (ред.), які не хотіли воювати по-справжньому з Росією”.

 

#СМЕШКО​​ #Україна​​ #Крим​

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Олександр МИРНИЙ: Облаштування серйозної лінії оборони має вирішальне значення під час війни, це  – питання виживання країни

“Злободенне.”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. В серпні минулого року під час контрнаступу, він ...

16.02.2024
“Нариси з історії України” – антидот проти кремлівських історичних інформотруєнь

Ігор Смешко вже давно розробив і поширює антидот проти путінських історичних диверсій

10.02.2024
Вітаємо заступника Голови політичної партії “Сила і Честь”, члена Політради партії Олександра МИРНОГО з Днем народження!

Шановний Олександре Борисовичу! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення планів та мрій, а головне, нам усім, – Перемоги, для наближення якої Ви багато зробили ...

31.01.2024
Усі новини