Долучитися до партії Підтримати фінансово
23.12.2021

Ігор Смешко запропонував дипломатичні кроки захисту України та використати своє геостратегічне положення

thumb

Умови України на проведення переговорів про нейтральний статус щодо НАТО можуть бути лише в пакеті. Про це 22 грудня 2021 року заявив у програмі “Ток-шоу No1” на телеканалі “Україна 24” Голова Політичної партії “Сила і Честь” Ігор Смешко.

Головне, що “у цьому пакеті – теоретично обмін нашого нейтрального статусу, по-перше, на відновлення кордонів України 1991 року – Крим, Донбас і весь державний кордон України повинен бути переданий у суверенний захист України”, – зазначив політик він.

“По-друге, Будапештський меморандум. Якщо він не спрацював – а ми віддали третій ядерний потенціал зброї у світі, який абсолютно гарантував нашу безпеку, – в цьому випадку Росія та інші ядерні гаранти роблять додаткову умову – угоду до будапештського меморандуму, – де прописують, що якщо повториться ситуація з будь-якою спробою політичного, економічного, воєнного, не лише ядерного тиску, то наступає а, б, в… Крім цього, також має приєднатися до цього НАТО, який додатково повинен гарантувати нашу безпеку на майбутнє”, – впевнений Ігор Смешко.

За словами очільника Політичної партії “Сила і Честь”, Україна повинна мати проактивну дипломатію та економічну політику.

“По-третє, Україна, маючи навіть нейтральний статус – якщо теоретично вона його бере, – повинна висунути умови, що вона має суверенне право не в межах НАТО… мати двосторонні воєнні угоди з тими країнами, які готові йти на співпрацю з Україною. Оці всі пакети на стіл класти та розмовляти… Ми повинні мати проактивну економічну політику, відновлювати економіку, розбудовувати армію, а дипломатію – атакувати. Не весь час сидіти, що нам запропонують і хто за нас вирішить, як зустрінуться за відсутності нас і домовляться про наше майбутнє”, – узагальнив Ігор Смешко.

Крім цього очільник партії “Сила і Честь” Ігор Смешко наголошує на необхідності надання з боку США Україні статусу головного стратегічного партнера поза НАТО, як визнання її неперевершеного до цього часу внеску у зміцнення обороноздатності США за рахунок добровільної ліквідації третього ядерного арсеналу у світі, стратегічний компонент якого був скерований саме проти США і потенційно міг знищити наймогутнішу державу світу.

Як повідомлялося раніше, Ігор Смешко у своєму блозі на “Українській правді” зазначав: “не секрет, що вступ України до НАТО сьогодні навіть й не проглядається на зовнішньо-політичному горизонті. Тоді як статус основного союзника США міг би вже найближчим часом надати Україні додаткові можливості щодо опору Росії”.

 

 

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Free Download ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини