Долучитися до партії Підтримати фінансово
18.02.2022

Ігор Смешко вважає, що початок повномасштабної війни Росії проти України стане початком кінця РФ (відео)

thumb

Голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал – полковник Ігор Смешко вважає, що початок повномасштабної війни Росії проти України стане початком кінця РФ. Про це він заявив в ефірі YouTube-шоу “ГОРДОН” 17-го лютого.

Путін сьогодні потрапив у капкан, “привівши всю машину військову в найвищий ступінь готовності”, – зазначив Ігор Смешко.

“Рівень доходів на людину в Польщі й коефіцієнт економічного зростання в Польщі вищий, ніж у Росії, яка має найбагатші ресурси у світі. Звідси – капкан, у який потрапив (президент РФ Володимир Путін – ред.) Путін зараз, привівши всю машину військову в найвищий ступінь готовності. […] У цілому почати війну досить. Навіть завдати поразки в битві першій – ну, із трьох сторін, – використовуючи всі види збройних сил – військово-космічні, військово-морський флот, сухопутні війська, сили спецоперацій, увесь набір асортименту стратегічного плану, – увійти можна, розпочати третю світову війну. Перемогти не можна. Ця війна, якщо її розпочне Путін, – це початок кінця Росії однозначно. Виграє лише Китай. Тому що Китай і так – майже 2 млрд населення – нависає над територією, де 1 особа на 1 км² до Уралу. Нам від цього не легше”, – заявив він.

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download WordPress ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини