Долучитися до партії Підтримати фінансово
02.03.2021

Ігор Смешко: У нас є об’єктивні показники, які наближають нас до можливого третього Майдану (відео)

thumb

В Україні може відбутися третій Майдан. Про це заявив Голова Політичної партії “Сила і Честь”, ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук Ігор Смешко в авторському проекті “Україна з Тиграном Мартиросяном” на телеканалі “Україна 24 ” 28 лютого 2021 року.

“У нас є об’єктивні показники, які нас наближають до можливого третього Майдану. Справедливість серед народу – це та річ, де більшість активної частини, використовуючи несправедливість, як вони її розуміють, може бути детонатором до вибуху”, – сказав він.

І в цій ситуації впевнений політик: “Україна не переживе третій Майдан”.

“Пам’ятайте про те, що на кордоні у нас стоїть повністю мобілізована й підготовлена армія. І президент Росії також про це багато говорив: він піде так далеко, як ми йому дозволимо. Він не піде, якщо у нас не буде внутрішніх умов, якщо він не зможе дипломатичним та інформаційним шляхом продати світу тезу “вони не здатні до самоврядування, втрата керованості держави, хаос, і треба захистити російськомовне населення”, – пояснив Смешко.

“На сьогодні у нас дуже загрозлива ситуація”, – підкреслив Голова Політичної партії “Сила і Честь”.

В цій ситуації, “майдан може стати можливостями, які ми надамо країні-агресору для використання своїх цілей”, – заявив Ігор Смешко.

#СилаіЧесть #Смешко #Майдан #Україна

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download Nulled ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини