Долучитися до партії Підтримати фінансово
03.03.2022

Ігор Смешко призупиняє свою політичну діяльність згідно з чинним законодавством України, воєнним станом і оголошеною мобілізацією

thumb

Дорогі Друзі, у зв’язку із чисельними запитаннями, де я і моя родина перебуваємо, відповідаю. Я і моя родина – в Україні. Допоки ми не переможемо, у чому я не сумніваюсь ні на мить, я – кадровий офіцер, а не політик, зазначив на своїй фейсбук-сторінці Голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал – полковник Ігор Смешко.

У своєму дописі він зазначив наступне:

“У країні воєнний стан і мобілізація. Ви знаєте, що я закінчив дійсну військову службу у Збройних Силах України – генералом спецслужб запасу. Усі мої сили нині віддані нашій Перемозі там, де я маю найбільшу можливість її наблизити.

Дорогі члени Партії, прошу Вас, кожного виконати свій обов’язок по захисту нашої Батьківщини, кожнен на своєму місці. Там – де Ви зможете це зробити найбільш ефективно. Зберігайте спокій та витримку. Підтримуйте моральних дух та захищайте своїх близьких, сусідів і співвітчизників. Діліться усім, що є в наявності. Навіть підтримка бойового духу цивільного населення з боку тих, хто наразі не в полі, а в соцмережах – є також нашою зброєю.

Не очікуйте партійних вказівок і новин зверху. Серед керівництва Партії та обласних осередків є багато мобілізованих. Багато – на місцевих блок-постах і в Теробороні. На жаль, у нас вже є загиблі і поранені. Усі інші – організують розміщення та харчування біженців.

Ще раз дякую Вам, дорогі мої Друзі, за Вашу віру у Перемогу і любов до нашої рідної України. Увесь світ вражений мужністю наших солдат, що до останнього захищають рідну землю, і хоробрістю звичайних людей, які навіть без зброї зупиняють часом танки. Також не можу не зазначити мужність Президента Володимира Зеленського, який увесь цей час стоїть на чолі оборони нашої держави і столиці.

Перемога буде за нами!
Слава Україні і її Героям”.
Як повідомлялося раніше, Політичною партією “Сила і Честь” 24-го лютого 2022 року було оприлюднено “Звернення Політичної партії «Сила і Честь». ПРАВДА — НА НАШОМУ БОЦІ, ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!”.

У цьому Зверненні, зокрема зазначалося:

“Закликаємо усі національно-патріотичні сили відкинути усі розбіжності у поглядах і стати єдиним, потужним фронтом на захист України і українського народу! Єднаємося заради України, у єднанні — наша сила! Тільки пліч-о-пліч, разом ми переможемо! Ми не самі — слова підтримки на адресу українського народу лунають з усього світу. Слова підтримки, які вже найближчим часом стануть реальною, фізичною допомогою у протидії агресору і його агресивним намірам!Молимось за наших військових. Бережіть сім’ї та дітей. З нами завжди буде і Сила, і Честь.

УКРАЇНЦІ — НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ! ДАМО ДОСТОЙНУ ВІДСІЧ ПУТІНСЬКИМ ЗАГАРБНИКАМ!

ПРАВДА — НА НАШОМУ БОЦІ, ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!”

Пресслужба Політичної партії “Сила і Честь”

свіжі новини

Ігор Смешко: Фейкова історія є важливою зброєю у спробі Володимира Путіна знищити Україну (Atlantic Council, 5 грудня 2023 року)

Російська армія, що вдерлася, – не єдиний ворог, з яким стикається Україна   ОРИГІНАЛ: https://www.atlanticcouncil.org/…/fake-history-is-a…/ ПЕРЕКЛАД: ...

07.12.2023
УВАГА! ЯК ПРИДБАТИ “НАРИСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ” ІГОРЯ СМЕШКА?

Англомовну версію “Нариси з історії України” на Amazon.com  в електронному форматі Kindle або в друкованому у м’якій палітурці PaperBack за посиланням: ...

01.12.2023
Ігор Смешко презентував «Нариси з історії України» у болгарському парламенті

29 листопада 2023 року у верховному органі державної влади Республіки Болгарія – Народних зборах (м.Софія) – відбулася презентація спецвипуску журналу «L’Europeo», присвяченого історії ...

30.11.2023
«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні на Amazon.com у форматі Paperback (для друку)

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

29.11.2023
Усі новини