Долучитися до партії Підтримати фінансово
03.03.2022

Ігор Смешко призупиняє свою політичну діяльність згідно з чинним законодавством України, воєнним станом і оголошеною мобілізацією

thumb

Дорогі Друзі, у зв’язку із чисельними запитаннями, де я і моя родина перебуваємо, відповідаю. Я і моя родина — в Україні. Допоки ми не переможемо, у чому я не сумніваюсь ні на мить, я — кадровий офіцер, а не політик, зазначив на своїй фейсбук-сторінці Голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал — полковник Ігор Смешко.

У своєму дописі він зазначив наступне:

«У країні воєнний стан і мобілізація. Ви знаєте, що я закінчив дійсну військову службу у Збройних Силах України — генералом спецслужб запасу. Усі мої сили нині віддані нашій Перемозі там, де я маю найбільшу можливість її наблизити.

Дорогі члени Партії, прошу Вас, кожного виконати свій обов’язок по захисту нашої Батьківщини, кожнен на своєму місці. Там — де Ви зможете це зробити найбільш ефективно. Зберігайте спокій та витримку. Підтримуйте моральних дух та захищайте своїх близьких, сусідів і співвітчизників. Діліться усім, що є в наявності. Навіть підтримка бойового духу цивільного населення з боку тих, хто наразі не в полі, а в соцмережах — є також нашою зброєю.

Не очікуйте партійних вказівок і новин зверху. Серед керівництва Партії та обласних осередків є багато мобілізованих. Багато — на місцевих блок-постах і в Теробороні. На жаль, у нас вже є загиблі і поранені. Усі інші — організують розміщення та харчування біженців.

Ще раз дякую Вам, дорогі мої Друзі, за Вашу віру у Перемогу і любов до нашої рідної України. Увесь світ вражений мужністю наших солдат, що до останнього захищають рідну землю, і хоробрістю звичайних людей, які навіть без зброї зупиняють часом танки. Також не можу не зазначити мужність Президента Володимира Зеленського, який увесь цей час стоїть на чолі оборони нашої держави і столиці.

Перемога буде за нами!
Слава Україні і її Героям».
Як повідомлялося раніше, Політичною партією «Сила і Честь» 24-го лютого 2022 року було оприлюднено «Звернення Політичної партії «Сила і Честь». ПРАВДА — НА НАШОМУ БОЦІ, ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!».

У цьому Зверненні, зокрема зазначалося:

«Закликаємо усі національно-патріотичні сили відкинути усі розбіжності у поглядах і стати єдиним, потужним фронтом на захист України і українського народу! Єднаємося заради України, у єднанні — наша сила! Тільки пліч-о-пліч, разом ми переможемо! Ми не самі — слова підтримки на адресу українського народу лунають з усього світу. Слова підтримки, які вже найближчим часом стануть реальною, фізичною допомогою у протидії агресору і його агресивним намірам!Молимось за наших військових. Бережіть сім’ї та дітей. З нами завжди буде і Сила, і Честь.

УКРАЇНЦІ — НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ! ДАМО ДОСТОЙНУ ВІДСІЧ ПУТІНСЬКИМ ЗАГАРБНИКАМ!

ПРАВДА — НА НАШОМУ БОЦІ, ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!»

Пресслужба Політичної партії «Сила і Честь»

свіжі новини

Олег Бєлоколос: США вже не звертають уваги на кремлівські «червоні лінії», а системно збільшують бойову міць ЗСУ

Коментар стосовно передачі американських ракет, які дістають Криму

02.02.2023
Перемога України змінить світ. Патріарх Філарет зустрівся з генералом Ігорем Смешком

26 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з українським військовим та політичним діячем, генерал-полковником Ігорем Смешком. Ігор ...

27.01.2023
Усі злочини мають бути зафіксовані, а особи, які беруть у них участь, покарані, — Олег Бєлоколос

У четвер, 19 січня, Європейський парламент схвалив резолюцію, яка закликає створити міжнародний трибунал щодо розслідування злочинів правителя РФ Путіна та білоруського диктатора Лукашенка. Сайт ...

24.01.2023
Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі нацбезпеки і оборони України

Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі національної безпеки і оборони нашої Держави! Дякуємо нашим розвідникам за патріотизм, наполегливість, мужність, ...

24.01.2023
Усі новини