Долучитися до партії Підтримати фінансово
24.01.2022

Ігор Смешко — президентський рейтинг суттєво зростає, а партія «Сила і Честь» — впевнено проходить до парламенту

thumb

Голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал — полковник Ігор Смешко посідає четверте місце президентського рейтингу, а Політична партія «Сила і Честь» — впевнено проходить до парламенту якби вибори до Верховної Ради України проводилися наступної неділі.

Про це свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки, яке провів упродовж 20-21 січня 2022 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).
У порівнянні з груднем 2021 року серед респондентів, що визначилися з вибором, підтримка Ігоря Смешка зросла — з 6,8% до 9,6%, що є одним з найвищих показників суттєвого статистичного підвищення рейтингу. При цьому Ігор Смешко, маючи позитивну динаміку нарощування рейтингу, посідає четверте місце у президентському рейтингу як серед усіх опитаних (7.1%), так і серед тих, хто вже визначився з вибором (9.6%).

За результатами цього ж опитування КМІСу Політична партія «Сила і честь» впевнено проходить до парламенту. Її підтримують — 7,4% з тих, хто визначився із вибором та 6,3% — серед усіх опитаних, що підтверджує стабільність рейтингових показників майже за усіма загальнонаціональними соціологічними опитуваннями минулого року.

Що ж стосується дострокових парламентських та президентських виборів, то проведення дострокових парламентських виборів підтримують 53,6% респондентів, не підтримують — 38,9%. Водночас вважають, що потрібно провести дострокові президентські вибори — 47,2%. Стільки ж респондентів (46,5%) не підтримують проведення дострокових президентських виборів.

Інформуємо також, що попри усі нинішні інформаційні маніпуляції, роботу ботоферм та заяви деяких заангажованих аналітиків про начебто віртуальність нашої політичної сили, Політична Партія «Сила і Честь» впевнено рухається вперед, розвиваючи реальну регіональну інфраструктуру в областях, містах, районах та селах, спираючись на підтримку об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Щомісяця лави нашої партії збільшуються на сотні членів партії та її прихильників, партія поповнюється новими обличчями, а пізнаваність лідера – Ігоря Смешка – зростає щоденно. Постійно збільшується кількість прихильників, які цікавляться та підтримують неоконсервативні ідеологічні засади партії.

Особливу увагу Партія приділяє розвитку Молодіжного Руху партії, одним з головних завдань якого є формування кадрового резерву партії та залучення молоді до розбудови партійних осередків в регіонах України.

Гуртуватися потрібно навколо ідеологій та стратегій, а не поширювати популістські лозунги та «відосики»!

Приєднуйтеся до наших ресурсів у соціальних мережах та запрошуйте друзів, які прагнуть кращого життя для нашого народу, бажають бачити Україну справді демократичною і соціально справедливою, з розвинутою і конкурентоздатною економікою, із сучасними Збройними Силами та незалежною зовнішньою політикою. Країну, в якій найбільше цінують і поважають професії ВЧИТЕЛЯ, ЛІКАРЯ і ОФІЦЕРА. ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я, ДЕМОГРАФІЯ і ЕКОЛОГІЯ — є першочерговими турботами Уряду. Міцні ЕКОНОМІКА, АРМІЯ і ДИПЛОМАТІЯ — забезпечують високий європейський рівень країни. А, масовий і потужний СЕРЕДНІЙ КЛАС — є кращим запобіжником для спроб олігархату перехопити у народу владу та контроль над нею у Державі.

ДОВІДНИК посилань на наші ресурси:

Програма партії: https://sylaichest.org/partiya/programa/

Статут партії: https://sylaichest.org/wp-content/uploads/2020/08/04.-statut.pdf

Анкета прихильника політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»: https://bit.ly/2Xs10BO

Як долучитися до партії: https://sylaichest.org/doluchitisya-do-parti%d1%97/

Офіційний сайт партії: https://sylaichest.org/

Персональний Ютуб-канал Ігоря Смешка (майже 96 тисяч підписників): https://youtube.com/c/IhorSmeshkoVideo

Ютуб-канал партії: https://youtube.com/channel/UCUr_qoyAwApcvft84jaq43w/videos

Фейсбук партії: https://facebook.com/sylaichest.org/

Молодіжний Рух ПП «Сила і Честь»: https://www.facebook.com/sylaichestyouth/

Твіттер:
https://twitter.com/smeshko2019/
https://twitter.com/SmeshkoIhor/

Інстаграм: https://www.instagram.com/smeshko.2019

Телеграм: https://t.me/Smeshko2019

Наші хештеги: #СилаіЧесть #Смешко

Пресслужба Політичної партії «Сила і Честь».

 

свіжі новини

Фракція політичної партії «Сила і Честь» у Бучанській міській раді отримала подяку від територіальної громади за волонтерську діяльність

24 вересня, Буча відзначає День міста. Цьогорічне святкування проходило під девізом «Буча — 2022: вистояли — відбудуємо». І нам дуже приємно повідомити, що саме у цей день робота ...

24.09.2022
У відповідь ми мусимо бити по всьому, до чого зможемо дотягнутись, — Олександр Мирний

Росія почала бити по критичній інфраструктурі і це прогнозовано, а також є станнім козирем агресора, зазначив на своїй фейсбук-сторінці Олександр Мирний — підприємець, український політик, ...

12.09.2022
Олег Бєлоколос: Падіння режиму Лукашенка вже на порядку денному

Експерт з питань зовнішньої та безпекової політики фонду «Майдан закордонних справ», ексрадник посольства України в Канаді та Кенії, член Політради Політичної партії «Сила і Честь» Олег ...

07.09.2022
Олександр Мирний: Головне, аби Уряд Британії не розчарувався від дій можновладців

«Ліз Трасс нова очільниця уряду Британії!. Україна не залишається самотньою в боротьбі з агресором». Такий запис зробив на своїй фейсбук-сторінці Олександр Мирний — підприємець, український ...

06.09.2022
Усі новини