Долучитися до партії Підтримати фінансово
19.12.2019

Ігор Смешко: Партія “Сила і Честь” розбудовує мережу осередків й готується до місцевих виборів

thumb

Політична партія “Сила і Честь”, яка наслідує ідеологію консервативної демократії, розбудовує регіональну мережу осередків з опорою на середній клас, формує прозорий партійний бюджет і готується до місцевих виборів.

Про це, як інформує прес-служба партії “Сила і честь”, заявив її лідер, троєкратний голова Комітету з питань розвідки при Президентові України, колишній керівник воєнної розвідки, перший заступник Секретаря РНБО, екс-голова Служби безпеки України Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, професор, генерал – полковник Ігор Смешко.

“Сьогодні пріоритетом є розбудова партійних осередків, підбір патріотичних, високоморальних і високопрофесійних людей до лав партії, які щиро сповідують ідеологію консервативної демократії, – підкреслив політик.

“На меті – не імітація реформ без стратегії, а зміна перш за все сировинно – придаткової моделі економіки, яка є притаманною країнам третього світу, на сучасну високо розвинуту інноваційно – індустріально – аграрну модель. Тільки таким чином можна забезпечити появу в Україні більше ніж 50 відсотків її населення – самодостатнього середнього класу: представників малого і середнього бізнесу, високоплачуваємих вчителів, лікарів, держ і військовослужбовців, культурно – творчої і науково – технічної інтелегенції, високо фахових робітників і пенсіонерів. Без цієї соціально – економічної основи для демократії вона просто не функціонує. Тільки із появою цієї основи стане можливим контролювати будь – який уряд та заставити його серед головних показників його діяльності мати: неухильний щорічний розвиток показників економіки, науки, освіти, охорони здоров`я, екології і демографії”.

“Плануємо, що в кожній області існуватиме осередок партії “Сила і Честь”, які будуть спиратися на мережу районних, міських і селищних організацій”, – повідомив Ігор Смешко.

Він особливо наголосив, що партія спиратиметься на середній клас і не матиме нічого спільного з олігархами.

“Ми сподіваємось на підтримку середнього класу, з олігархами нічого спільного не маємо і мати не будемо. Вони повинні відійти в історію, залишитись лише бізнесменами, багатими людьми, але без прямого і особливо – тіньового впливу на політику та на кадрові призначення в державі” – переконаний Ігор Смешко.

Також лідер партії «Сила і Честь» заявив, що наразі триває вивчення питання формування прозорого партійного бюджету, партійних внесків та активна підготовка до місцевих виборів.

 

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download WordPress ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини