Долучитися до партії Підтримати фінансово
08.07.2019

Ігор Смешко на Одещині: Держава має право на існування тоді, коли вона піклується про конкретну людину

thumb

Лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко, разом з кандидатами Оленою Сотник, Іваном Мірошніченком та Іриною Сисоєнко, відвідав Одесу та зустрівся з активом області та кандидатами-мажоритарниками.

Смешко повідомив, що представниця першої десятки партійного списку Ірина Сисоєнко відповідає в партії за Одеський та Миколаївський регіони. «Вона фактично буде формувати кістяк партії в цих областях. Ми зараз працюємо з нашими кандидатами у мажоритарних областях», – зазначив політик.

За його словами, важливо досягти справжнього, а не декоративного розділення трьох гілок влади, відділення виконавчої від законодавчої і судової гілок влади та справжню кримінальну відповідальність за намагання з боку представників виконавчої влади керувати законодавчою або судовою гілками влади.

«Ми виступаємо за розширення середнього класу та максимальну децентралізацію влади. Демократія – це трикутник. Все має базуватись тут внизу: бюджети, місцеве самоврядування. Врешті-решт навіть партійні списки обов’язково мають бути відкритими і має бути відкрите рейтингове голосування знизу вгору», – сказав Ігор Смешко.

Лідер партії «Сила і Честь» наголосив, що Одеса – не лише курортне та туристичне місто. Тут є і підприємства, що працюють на військово-промисловий комплекс. «Нам вкрай необхідно відродити високотехнологічне виробництво. Це має бути цільова програма Кабінету міністрів. Також важливо розвивати інфраструктуру регіону. В тому числі, одеські порти. Ми виступаємо за те, щоб річкове судноплавство було відновлено», – зазначив лідер політсили та додав, що це здешевить вантажоперевезення та збільшить обсяги товарообігу.

На зустрічі з колективом Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Ігор Смешко звернувся до лікарів: «Ви відноситесь до унікальної професії. Ваша професія єдина, яка намагається продовжити життя людини».

Політик зауважив, що, на жаль, започаткована медична реформа розрахована на рівень життя людей як у європейських країнах, а нині рівень достатку українців не такий як в Європі. «Маленька Естонія показала приклад. Вони створили цифрове управління. І на першому місці у них в медичній сфері це якраз система швидкої допомоги», – розповів Ігор Смешко.

За його словами, бригада «швидкої» має все необхідне обладнання для проведення аналізів на місці, а також технічні можливості отримати консультацію у лікаря. Також до 19 років кожен естонець має повне медичне обслуговування. А оплата за медичні послуги диференційована.

«Все це можливо зробити за політичної волі і при правильному підході», – підкреслив лідер партії «Сила і Честь».

Він також зауважив, що нині випускників медичного училища в Дрогобичі одразу ж запрошують на роботу до Польщі і ми фактично забезпечуємо медперсоналом середньої ланки сусідні країни.

«Держава має право на існування тоді, коли вона піклується про конкретну людину», – наголосив лідер партії «Сила і Честь».

«Ми переконані, що будь який уряд України обов’язково має звітувати про свою роботу по п’ятьом показниками щорічно: культура, наука та освіта, охорона здоров’я, екологія та демографія. Якщо ці п’ять показників збільшуються в кінці року, значить уряд, коаліція і політичні сили мають право на існування. Якщо ні – потрібно змінювати такий уряд і запрошувати інших урядовців, які професійно зможуть це робити», – зазначив Ігор Смешко.

свіжі новини

Ігор Смешко — президентський рейтинг суттєво зростає, а партія «Сила і Честь» — впевнено проходить до парламенту

Голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор ...

24.01.2022
Представники УНР та ЗУНР усвідомлювали, що запорукою виживання України за тих часів і тих умов було саме об’єднання, — Олександр Мусієнко

Представники УНР та ЗУНР усвідомлювали, що запорукою виживання України за тих часів і тих умов було саме об’єднання

23.01.2022
Олег Бєлоколос: План керівництва Росії — домогтися перемоги без застосування збройних сил, шляхом погроз і шантажу

Методи гібридної агресії РФ: кібератаки, "мінування" та високий рівень тривоги

20.01.2022
Звернення Політичної партії «Сила і Честь». Влада повинна не створювати труднощі для малого і середнього підприємництва, а вивести з тіні мільярдні кошти

Політична партія «Сила і Честь» направила за підписом Голови партії Ігоря Смешка Звернення до Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, Прем’єр-міністра України Дениса ...

20.01.2022
Усі новини