Долучитися до партії Підтримати фінансово
08.07.2019

Ігор Смешко на Одещині: Держава має право на існування тоді, коли вона піклується про конкретну людину

thumb

Лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко, разом з кандидатами Оленою Сотник, Іваном Мірошніченком та Іриною Сисоєнко, відвідав Одесу та зустрівся з активом області та кандидатами-мажоритарниками.

Смешко повідомив, що представниця першої десятки партійного списку Ірина Сисоєнко відповідає в партії за Одеський та Миколаївський регіони. «Вона фактично буде формувати кістяк партії в цих областях. Ми зараз працюємо з нашими кандидатами у мажоритарних областях», – зазначив політик.

За його словами, важливо досягти справжнього, а не декоративного розділення трьох гілок влади, відділення виконавчої від законодавчої і судової гілок влади та справжню кримінальну відповідальність за намагання з боку представників виконавчої влади керувати законодавчою або судовою гілками влади.

«Ми виступаємо за розширення середнього класу та максимальну децентралізацію влади. Демократія – це трикутник. Все має базуватись тут внизу: бюджети, місцеве самоврядування. Врешті-решт навіть партійні списки обов’язково мають бути відкритими і має бути відкрите рейтингове голосування знизу вгору», – сказав Ігор Смешко.

Лідер партії «Сила і Честь» наголосив, що Одеса – не лише курортне та туристичне місто. Тут є і підприємства, що працюють на військово-промисловий комплекс. «Нам вкрай необхідно відродити високотехнологічне виробництво. Це має бути цільова програма Кабінету міністрів. Також важливо розвивати інфраструктуру регіону. В тому числі, одеські порти. Ми виступаємо за те, щоб річкове судноплавство було відновлено», – зазначив лідер політсили та додав, що це здешевить вантажоперевезення та збільшить обсяги товарообігу.

На зустрічі з колективом Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Ігор Смешко звернувся до лікарів: «Ви відноситесь до унікальної професії. Ваша професія єдина, яка намагається продовжити життя людини».

Політик зауважив, що, на жаль, започаткована медична реформа розрахована на рівень життя людей як у європейських країнах, а нині рівень достатку українців не такий як в Європі. «Маленька Естонія показала приклад. Вони створили цифрове управління. І на першому місці у них в медичній сфері це якраз система швидкої допомоги», – розповів Ігор Смешко.

За його словами, бригада «швидкої» має все необхідне обладнання для проведення аналізів на місці, а також технічні можливості отримати консультацію у лікаря. Також до 19 років кожен естонець має повне медичне обслуговування. А оплата за медичні послуги диференційована.

«Все це можливо зробити за політичної волі і при правильному підході», – підкреслив лідер партії «Сила і Честь».

Він також зауважив, що нині випускників медичного училища в Дрогобичі одразу ж запрошують на роботу до Польщі і ми фактично забезпечуємо медперсоналом середньої ланки сусідні країни.

«Держава має право на існування тоді, коли вона піклується про конкретну людину», – наголосив лідер партії «Сила і Честь».

«Ми переконані, що будь який уряд України обов’язково має звітувати про свою роботу по п’ятьом показниками щорічно: культура, наука та освіта, охорона здоров’я, екологія та демографія. Якщо ці п’ять показників збільшуються в кінці року, значить уряд, коаліція і політичні сили мають право на існування. Якщо ні – потрібно змінювати такий уряд і запрошувати інших урядовців, які професійно зможуть це робити», – зазначив Ігор Смешко.

свіжі новини

НЕ ПОЧУТЕ ВЧАСНО! Ігор СМЕШКО: Агресія, яку вчинила Росія, наздожене цю країну і, можливо, призведе до її розпаду

Це переклад інтерв’ю генерала Ігоря Смешка, яке він дав кореспондентові французького «Le Figaro» Лорі Мандевиль дев’ять років тому, 20 березня 2014 року. Впевнені, що багато тез ...

21.03.2023
Олександр Мирний: Сьогодні ми живемо у двох Українах. Одна стікає кров’ю, інша відпочиває в Монако та Ніцці…

«Дві України». Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії «Сила і Честь» Олександр Мирний додавши, що «довго не ...

08.03.2023
Олег Бєлоколос: Путін вистрілив собі в ногу

У розпорядженні Кремля не лишилося інструментів для гри на міжнародному рівні

04.03.2023
Ігор Смешко: Втілення в життя національної ідеї України — це реалізація трьох законів побудови демократії

Дуже радий, що число однодумців зростає, зазначив на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко. «Нагадаю, що національна ідея України, як її бачу, сформульована декілька років тому у ...

03.03.2023
Усі новини