Ігор Смешко: Ми повинні мати програму «перенавчання» світу щодо історії України для розвінчування російських міфів

«…В США є багато людей, які поділяють деякі заяви путіна про Україну: «росіяни, українці, вони всі однакові, чи не так? Їхні мови в основному однакові, чи не так? Чи не з Київської Русі почалася росія?». І цими категоріями розмірковують сьогодні навіть науковці та професори. На це звертає увагу Голова Політичної партії «Сила і Честь» Ігор Смешко у дописі на своїй фейсбук-сторінці.
«Отже, ще один урок, винесений з цієї трагічної війни, полягає в тому, що ми разом, за допомогою насамперед українських науковців, повинні мати програму «перенавчання» світу щодо історії України, щоб ці міфи нарешті були розвіяні…».
Ігор Смешко нагадує, що програма «перенавчання» світу щодо історії України розпочата давно з «Нарисів з історії України». Але, на жаль, такий підхід не підтримано «до цього часу владою: перекладом і розповсюдженням цих «Нарисів» по світу…».
Довідково. Як раніше повідомлялося, в лютому 2021 року у світ вийшла книга українського військового, політичного і державного діяча, Голови Політичної партії «Сила і Честь», кандидата у Президенти України, Надзвичайного і Повноважного Посла України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, доктора технічних наук, професора, генерал — полковника Ігоря Смешка «НАРИСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ».
Пропонуючи своє бачення того, як сформулювати національну ідею України, автор акцентує увагу на першоджерелах духовності та державності України:
— ким є українці за своїм походженням, культурою і прагненням подальшого розвитку – європейці чи євразійці? З яких найдавніших часів на території сучасної України з’явилися елементи європейської цивілізації?
— Коли на українську землю прийшло християнство? Яке місце в історії Європи займає Київська Русь?
— Як Московія (а за нею і Російська імперія, і Російська Федерація) вкрала історію Київської Русі та чи з Херсонеса насправді Москва отримала християнство? І як еволюційний демократичний процес розвитку української державності кілька разів переривався у часі – у 17 і 20 століттях (а також у 12-13 століттях – Київської Русі)?
— І головне: які причини втрати державності і який висновок мають зробити українці, аби знову не втратити державу?
Книга є в онлайн, а також у друкованому вигляді 📖👉 https://bit.ly/2JkwGER
свіжі новини
Це переклад інтерв’ю генерала Ігоря Смешка, яке він дав кореспондентові французького «Le Figaro» Лорі Мандевиль дев’ять років тому, 20 березня 2014 року. Впевнені, що багато тез ...
21.03.2023«Дві України». Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії «Сила і Честь» Олександр Мирний додавши, що «довго не ...
08.03.2023У розпорядженні Кремля не лишилося інструментів для гри на міжнародному рівні
04.03.2023Дуже радий, що число однодумців зростає, зазначив на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко. «Нагадаю, що національна ідея України, як її бачу, сформульована декілька років тому у ...
03.03.2023