Долучитися до партії Підтримати фінансово
16.12.2021

Ігор Смешко: Мета Путіна – поглинути Україну або здобути над нею повний контроль, як над Білоруссю (відео)

thumb

Україна в розумінні Путіна – це краща частина імперії.

Про це заявив Голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал – полковник Ігор Смешко в Ток-Шоу №1 Василя Голованова на телеканалі “Україна 24”.

“Мета у Путіна залишається стара, традиційна з перших днів його президентства – а це вже понад 20 років. Путін вважає, що найбільша трагедія 21-го століття – це розпад Радянського Союзу та розпад російської імперії. Він (Путін – ред.) очолює авторитарну, азійського типу систему, яка побудована за чіткої вертикалі таким чином, що всередині органів державної влади органи безпеки контролюють усе: економіку, армію, навіть організовану злочинність”, – нагадав Ігор Смешко.

Говорячи про загальний стан справ у Російській Федерації, очільник Політичної партії “Сила і Честь” зазначив також наступне:
“Ресурси цієї країни (одна шоста земної суші!) – найбільші у світі. Ці ресурси використовуються для наближених до фактично з монаршими повноваженнями очільника держави, вони розподіляються виключно найближчому оточенню. За такої влади, незмінної влади, людина починає думати про те, як вона увійде в історію.

Крім того, соціально-економічні обставини в Росії такі, що, за винятком Москви і Петербурга, люди живуть дуже бідно. Люди не бачили нічого – …за статистикою 17% мають закордонні паспорти, з них більш як 80% бачили тільки Туреччину і Єгипет. Тобто, вони навіть не знають, як живе демократичний світ – їм розказують про це з телебачення. І як за цих обставин компенсувати необмежену владу, дати людям можливість підпорядковуватись абсолютному диктатору, бути законослухняними і миритися при цьому з важкими соціально-економічними умовами? Зовнішній ворог і великі історичні цілі! Велика історична мета – повернення до меж імперії Радянського Союзу або мати виключний вплив на зовнішню і внутрішню політику найближчих сусідів, тобто, контролювати їх абсолютно”.

Загалом, на переконання Ігоря Смешка, все це Путін “узяв як спадок від президента Єльцина, якого вважають демократом. Свого часу (це – із розшифрованих перемовин Клінтона з Єльциним) він говорив: “Слухай, Білл! Віддай мені Європу!”, – Мовляв, віддай мені Європу, і про все інше ми домовимося, тільки дай нам домінувати в Європі. Це було і залишається політикою Кремля”.

Тому, “Україна – ключове питання… Питання для президента Путіна тут принципове, Україна в його розумінні – це краща частина імперії. До того ж 140 мільйонів (населення Росії) – а демографія говорить, що слов’янський компонент скоро може бути неосновним у цій державі”.
Ігор Смешко також нагадав, що “Україна колись (тому що Русь – це Україна, а Русь і Росія – це зовсім не одне і те ж, як і слова Руський і російський) двічі здійснила свій європейський цивілізаційний вплив на Росію. Спочатку у IX і XIII століттях вплинула на землі, які згодом стали основою Московії. А в XVII столітті вдруге ми своїм тілом, своїми ресурсами прикрили Московську державу і фактично стали стрижнем створення імперії, яка дійшла до Тихого океану. Зелений Клин – республіка, яка існувала в 17-22 роках – це українська народна республіка, тому що колонізація Далекого Сходу відбувалася майже виключно українцями”.

Таким чином, зазначив Ігор Смешко, для кремлівської влади “мета номер один: руйнація державності України; включення України, у кращому випадку, до складу Російської Федерації або повний контроль над нашою територією, як над Білоруссю”.

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Якщо влада Києва не здатна захистити ІСТОРІЮ і ДУШУ КИЄВА – маєте піти у відставку

“Якщо влада Києва не здатна захистити ІСТОРІЮ і ДУШУ КИЄВА, маєте піти у відставку. Звільнити місце тим, хто здатний це зробити…А велосипедні доріжки і зміна бруківки під час війни у ...

22.07.2024
«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні французькою мовою на Amazon.fr

Рік тому, у травні 2023 року в Києві президент Центру стратегічних досліджень та аналізу у Києві Ігор Смешко презентував своє двомовне (українською та англійською мовами) видання «Нариси з ...

16.07.2024
Ігор СМЕШКО: “Я мрію про …”

З інформаційного бюлетеня Всеукраїнської громадської організації “Сила і Честь”, жовтень 2010 року: “…Я мрію про мою Батьківщину — Україну, честь і гідність якої будуть загальновизнаними у ...

03.07.2024
“Нариси з історії України” авторства Ігоря Смешка представлено на стендах “Друкарського двору Олега Федорова” Мистецького книжкового арсеналу

30 травня в Києві стартував XII Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” – наймасштабніша щорічна літературна подія року, яка об’єднала понад 100 видавництв та 5 книгарень. ...

01.06.2024
Усі новини