Долучитися до партії Підтримати фінансово
16.12.2021

Ігор Смешко: Мета Путіна – поглинути Україну або здобути над нею повний контроль, як над Білоруссю (відео)

thumb

Україна в розумінні Путіна – це краща частина імперії.

Про це заявив Голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал — полковник Ігор Смешко в Ток-Шоу №1 Василя Голованова на телеканалі «Україна 24».

«Мета у Путіна залишається стара, традиційна з перших днів його президентства – а це вже понад 20 років. Путін вважає, що найбільша трагедія 21-го століття – це розпад Радянського Союзу та розпад російської імперії. Він (Путін — ред.) очолює авторитарну, азійського типу систему, яка побудована за чіткої вертикалі таким чином, що всередині органів державної влади органи безпеки контролюють усе: економіку, армію, навіть організовану злочинність», — нагадав Ігор Смешко.

Говорячи про загальний стан справ у Російській Федерації, очільник Політичної партії «Сила і Честь» зазначив також наступне:
«Ресурси цієї країни (одна шоста земної суші!) – найбільші у світі. Ці ресурси використовуються для наближених до фактично з монаршими повноваженнями очільника держави, вони розподіляються виключно найближчому оточенню. За такої влади, незмінної влади, людина починає думати про те, як вона увійде в історію.

Крім того, соціально-економічні обставини в Росії такі, що, за винятком Москви і Петербурга, люди живуть дуже бідно. Люди не бачили нічого – …за статистикою 17% мають закордонні паспорти, з них більш як 80% бачили тільки Туреччину і Єгипет. Тобто, вони навіть не знають, як живе демократичний світ – їм розказують про це з телебачення. І як за цих обставин компенсувати необмежену владу, дати людям можливість підпорядковуватись абсолютному диктатору, бути законослухняними і миритися при цьому з важкими соціально-економічними умовами? Зовнішній ворог і великі історичні цілі! Велика історична мета – повернення до меж імперії Радянського Союзу або мати виключний вплив на зовнішню і внутрішню політику найближчих сусідів, тобто, контролювати їх абсолютно».

Загалом, на переконання Ігоря Смешка, все це Путін «узяв як спадок від президента Єльцина, якого вважають демократом. Свого часу (це – із розшифрованих перемовин Клінтона з Єльциним) він говорив: «Слухай, Білл! Віддай мені Європу!», — Мовляв, віддай мені Європу, і про все інше ми домовимося, тільки дай нам домінувати в Європі. Це було і залишається політикою Кремля».

Тому, «Україна – ключове питання… Питання для президента Путіна тут принципове, Україна в його розумінні – це краща частина імперії. До того ж 140 мільйонів (населення Росії) – а демографія говорить, що слов’янський компонент скоро може бути неосновним у цій державі».
Ігор Смешко також нагадав, що «Україна колись (тому що Русь – це Україна, а Русь і Росія – це зовсім не одне і те ж, як і слова Руський і російський) двічі здійснила свій європейський цивілізаційний вплив на Росію. Спочатку у IX і XIII століттях вплинула на землі, які згодом стали основою Московії. А в XVII столітті вдруге ми своїм тілом, своїми ресурсами прикрили Московську державу і фактично стали стрижнем створення імперії, яка дійшла до Тихого океану. Зелений Клин – республіка, яка існувала в 17-22 роках – це українська народна республіка, тому що колонізація Далекого Сходу відбувалася майже виключно українцями».

Таким чином, зазначив Ігор Смешко, для кремлівської влади «мета номер один: руйнація державності України; включення України, у кращому випадку, до складу Російської Федерації або повний контроль над нашою територією, як над Білоруссю».

свіжі новини

НЕ ПОЧУТЕ ВЧАСНО! Ігор СМЕШКО: Агресія, яку вчинила Росія, наздожене цю країну і, можливо, призведе до її розпаду

Це переклад інтерв’ю генерала Ігоря Смешка, яке він дав кореспондентові французького «Le Figaro» Лорі Мандевиль дев’ять років тому, 20 березня 2014 року. Впевнені, що багато тез ...

21.03.2023
Олександр Мирний: Сьогодні ми живемо у двох Українах. Одна стікає кров’ю, інша відпочиває в Монако та Ніцці…

«Дві України». Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії «Сила і Честь» Олександр Мирний додавши, що «довго не ...

08.03.2023
Олег Бєлоколос: Путін вистрілив собі в ногу

У розпорядженні Кремля не лишилося інструментів для гри на міжнародному рівні

04.03.2023
Ігор Смешко: Втілення в життя національної ідеї України — це реалізація трьох законів побудови демократії

Дуже радий, що число однодумців зростає, зазначив на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко. «Нагадаю, що національна ідея України, як її бачу, сформульована декілька років тому у ...

03.03.2023
Усі новини