Долучитися до партії Підтримати фінансово
14.12.2021

Ігор Смешко – четверте місце президентського рейтингу та позитивна динаміка, а партія «Сила і Честь» — впевнено проходить до парламенту

thumb

Ігор Смешко посідає четверте місце президентського рейтингу, а Політична партія «Сила і Честь» — п’яте серед усіх та перше — серед непарламентських партій на виборах, якби вибори до Верховної Ради України відбувалися в першій половині грудня.

Про це свідчать результати власного всеукраїнського опитування громадської думки «Омнібус», яке провів центр Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) упродовж 3-11 грудня 2021 року.

Лідер Політичної партії «Сила і Честь» Ігор СМЕШКО отримав би підтримку – 5,8% серед усіх респондентів і 7,7% – серед тих, хто вже визначився з вибором. Таким чином, у президентському рейтингу він посідає четверте місце після Володимира Зеленського, Петра Порошенка та Юлії Тимошенко, випереджаючи Юрія Бойка. При цьому Ігор Смешко єдиний має позитивну динаміку нарощування рейтингу у п’ятірці лідерів серед тих, хто визначився із вибором – 0.4. Усі Інші кандидати мають нижчу підтримку.

Також за результатами цього опитування від КМІСу, станом на 3-11 грудня, Політична партія «Сила і честь» впевнено проходить до парламенту і має 7% підтримки серед тих, хто вже визначився з вибором.


Ці рейтинги є результатом постійної підтримки з боку наших прихильників нас і нашого лідера у соціальних медіа та на рівні комунікацій з Секретаріатом та регіональними осередками Партії. Щиро вкотре дякуємо Вам, дорогі Друзі, за це!

Попри усі сучасні інформаційні маніпуляції та заяви деяких псевдоаналітиків про віртуальність нашої політичної сили, Політична Партія «Сила і Честь» впевнено продовжує рухатися вперед, розвиваючи регіональну інфраструктуру. Кожного місяця лави нашої партії збільшуються на сотні членів партії та її прихильників, партія поповнюється новими обличчями, а пізнаваність лідера – Ігоря Смешка – зростає щоденно.

Окремо дякуємо тим ведучим авторських програм на телебаченні, блогерам, ведучим інтернет-каналів та деяким ЗМІ, які надають нам можливість для ефірних виступів, а також для розміщення інформації про нашу політичну силу, її лідера – Ігоря Смешка та про ідеологічні засади, які є базовими для розбудови міцної та демократичної України з професійною владою здатною адекватно реагувати на виклики сьогодення.

Приєднуйтеся до наших ресурсів у соціальних мережах та запрошуйте друзів, які прагнуть кращого життя для нашого народу, бажають бачити Україну насправді демократичною і соціально справедливою, з розвинутою і конкурентоздатною економікою, із сучасними Збройними Силами та незалежною зовнішньою політикою. Країну, в якій найбільше цінують і поважають професії ВЧИТЕЛЯ, ЛІКАРЯ і ОФІЦЕРА. ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я, ДЕМОГРАФІЯ і ЕКОЛОГІЯ — є першими турботами Уряду. Міцні ЕКОНОМІКА, АРМІЯ і ДИПЛОМАТІЯ — забезпечують їх високий європейський рівень. А, масовий і потужний СЕРЕДНІЙ КЛАС — є кращим запобіжником для спроб олігархату перехопити у народу владу та контроль над нею в Державі.

ДОВІДНИК посилань на наші ресурси:

Програма партії: https://sylaichest.org/partiya/programa/

Статут партії: https://sylaichest.org/wp-content/uploads/2020/08/04.-statut.pdf

Анкета прихильника політичної партії “СИЛА І ЧЕСТЬ”: https://bit.ly/2Xs10BO

Як долучитися до партії: https://sylaichest.org/doluchitisya-do-parti%d1%97/

Офіційний сайт партії: https://sylaichest.org/

Персональний Ютуб-канал Ігоря Смешка (майже 95 тисяч підписників): https://youtube.com/c/IhorSmeshkoVideo

Ютуб-канал партії: https://youtube.com/channel/UCUr_qoyAwApcvft84jaq43w/videos

Фейсбук партії: https://facebook.com/sylaichest.org/

Молодіжний Рух ПП «Сила і Честь»: https://www.facebook.com/sylaichestyouth/

Твіттер:
https://twitter.com/smeshko2019/
https://twitter.com/SmeshkoIhor/

Інстаграм: https://www.instagram.com/smeshko.2019

Телеграм: https://t.me/Smeshko2019

Наші хештеги: #СилаіЧесть #Смешко

Пресслужба Політичної партії «Сила і Честь».

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Олександр МИРНИЙ: Облаштування серйозної лінії оборони має вирішальне значення під час війни, це  – питання виживання країни

“Злободенне.”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. В серпні минулого року під час контрнаступу, він ...

16.02.2024
“Нариси з історії України” – антидот проти кремлівських історичних інформотруєнь

Ігор Смешко вже давно розробив і поширює антидот проти путінських історичних диверсій

10.02.2024
Вітаємо заступника Голови політичної партії “Сила і Честь”, члена Політради партії Олександра МИРНОГО з Днем народження!

Шановний Олександре Борисовичу! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення планів та мрій, а головне, нам усім, – Перемоги, для наближення якої Ви багато зробили ...

31.01.2024
Усі новини