Долучитися до партії Підтримати фінансово
14.12.2021

Ігор Смешко – четверте місце президентського рейтингу та позитивна динаміка, а партія «Сила і Честь» — впевнено проходить до парламенту

thumb

Ігор Смешко посідає четверте місце президентського рейтингу, а Політична партія «Сила і Честь» — п’яте серед усіх та перше — серед непарламентських партій на виборах, якби вибори до Верховної Ради України відбувалися в першій половині грудня.

Про це свідчать результати власного всеукраїнського опитування громадської думки «Омнібус», яке провів центр Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) упродовж 3-11 грудня 2021 року.

Лідер Політичної партії «Сила і Честь» Ігор СМЕШКО отримав би підтримку – 5,8% серед усіх респондентів і 7,7% – серед тих, хто вже визначився з вибором. Таким чином, у президентському рейтингу він посідає четверте місце після Володимира Зеленського, Петра Порошенка та Юлії Тимошенко, випереджаючи Юрія Бойка. При цьому Ігор Смешко єдиний має позитивну динаміку нарощування рейтингу у п’ятірці лідерів серед тих, хто визначився із вибором – 0.4. Усі Інші кандидати мають нижчу підтримку.

Також за результатами цього опитування від КМІСу, станом на 3-11 грудня, Політична партія «Сила і честь» впевнено проходить до парламенту і має 7% підтримки серед тих, хто вже визначився з вибором.


Ці рейтинги є результатом постійної підтримки з боку наших прихильників нас і нашого лідера у соціальних медіа та на рівні комунікацій з Секретаріатом та регіональними осередками Партії. Щиро вкотре дякуємо Вам, дорогі Друзі, за це!

Попри усі сучасні інформаційні маніпуляції та заяви деяких псевдоаналітиків про віртуальність нашої політичної сили, Політична Партія «Сила і Честь» впевнено продовжує рухатися вперед, розвиваючи регіональну інфраструктуру. Кожного місяця лави нашої партії збільшуються на сотні членів партії та її прихильників, партія поповнюється новими обличчями, а пізнаваність лідера – Ігоря Смешка – зростає щоденно.

Окремо дякуємо тим ведучим авторських програм на телебаченні, блогерам, ведучим інтернет-каналів та деяким ЗМІ, які надають нам можливість для ефірних виступів, а також для розміщення інформації про нашу політичну силу, її лідера – Ігоря Смешка та про ідеологічні засади, які є базовими для розбудови міцної та демократичної України з професійною владою здатною адекватно реагувати на виклики сьогодення.

Приєднуйтеся до наших ресурсів у соціальних мережах та запрошуйте друзів, які прагнуть кращого життя для нашого народу, бажають бачити Україну насправді демократичною і соціально справедливою, з розвинутою і конкурентоздатною економікою, із сучасними Збройними Силами та незалежною зовнішньою політикою. Країну, в якій найбільше цінують і поважають професії ВЧИТЕЛЯ, ЛІКАРЯ і ОФІЦЕРА. ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я, ДЕМОГРАФІЯ і ЕКОЛОГІЯ — є першими турботами Уряду. Міцні ЕКОНОМІКА, АРМІЯ і ДИПЛОМАТІЯ — забезпечують їх високий європейський рівень. А, масовий і потужний СЕРЕДНІЙ КЛАС — є кращим запобіжником для спроб олігархату перехопити у народу владу та контроль над нею в Державі.

ДОВІДНИК посилань на наші ресурси:

Програма партії: https://sylaichest.org/partiya/programa/

Статут партії: https://sylaichest.org/wp-content/uploads/2020/08/04.-statut.pdf

Анкета прихильника політичної партії “СИЛА І ЧЕСТЬ”: https://bit.ly/2Xs10BO

Як долучитися до партії: https://sylaichest.org/doluchitisya-do-parti%d1%97/

Офіційний сайт партії: https://sylaichest.org/

Персональний Ютуб-канал Ігоря Смешка (майже 95 тисяч підписників): https://youtube.com/c/IhorSmeshkoVideo

Ютуб-канал партії: https://youtube.com/channel/UCUr_qoyAwApcvft84jaq43w/videos

Фейсбук партії: https://facebook.com/sylaichest.org/

Молодіжний Рух ПП «Сила і Честь»: https://www.facebook.com/sylaichestyouth/

Твіттер:
https://twitter.com/smeshko2019/
https://twitter.com/SmeshkoIhor/

Інстаграм: https://www.instagram.com/smeshko.2019

Телеграм: https://t.me/Smeshko2019

Наші хештеги: #СилаіЧесть #Смешко

Пресслужба Політичної партії «Сила і Честь».

свіжі новини

«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні французькою мовою на Amazon.fr

Рік тому, у травні 2023 року в Києві президент Центру стратегічних досліджень та аналізу у Києві Ігор Смешко презентував своє двомовне (українською та англійською мовами) видання «Нариси з ...

16.07.2024
Ігор СМЕШКО: “Я мрію про …”

З інформаційного бюлетеня Всеукраїнської громадської організації “Сила і Честь”, жовтень 2010 року: “…Я мрію про мою Батьківщину — Україну, честь і гідність якої будуть загальновизнаними у ...

03.07.2024
“Нариси з історії України” авторства Ігоря Смешка представлено на стендах “Друкарського двору Олега Федорова” Мистецького книжкового арсеналу

30 травня в Києві стартував XII Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” – наймасштабніша щорічна літературна подія року, яка об’єднала понад 100 видавництв та 5 книгарень. ...

01.06.2024
Джорж Волошин: Ігор Смешко “Нарисами з історії України”спростовує путінську пропаганду про російсько-українське братерство.

Голова Служби Безпеки та Захисту Цивільного Персоналу в Адміністраціях Президентів США Р. Рейгана і Дж. Буша, ст., а також Асоційований Директор Федерального Агентства з Управління у Надзвичайних ...

29.05.2024
Усі новини