Долучитися до партії Підтримати фінансово
14.12.2021

Ігор Смешко — четверте місце президентського рейтингу та позитивна динаміка, а партія «Сила і Честь» — впевнено проходить до парламенту

thumb

Ігор Смешко посідає четверте місце президентського рейтингу, а Політична партія «Сила і Честь» — п’яте серед усіх та перше — серед непарламентських партій на виборах, якби вибори до Верховної Ради України відбувалися в першій половині грудня.

Про це свідчать результати власного всеукраїнського опитування громадської думки «Омнібус», яке провів центр Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) упродовж 3-11 грудня 2021 року.

Лідер Політичної партії «Сила і Честь» Ігор СМЕШКО отримав би підтримку – 5,8% серед усіх респондентів і 7,7% – серед тих, хто вже визначився з вибором. Таким чином, у президентському рейтингу він посідає четверте місце після Володимира Зеленського, Петра Порошенка та Юлії Тимошенко, випереджаючи Юрія Бойка. При цьому Ігор Смешко єдиний має позитивну динаміку нарощування рейтингу у п’ятірці лідерів серед тих, хто визначився із вибором — 0.4. Усі Інші кандидати мають нижчу підтримку.

Також за результатами цього опитування від КМІСу, станом на 3-11 грудня, Політична партія «Сила і честь» впевнено проходить до парламенту і має 7% підтримки серед тих, хто вже визначився з вибором.


Ці рейтинги є результатом постійної підтримки з боку наших прихильників нас і нашого лідера у соціальних медіа та на рівні комунікацій з Секретаріатом та регіональними осередками Партії. Щиро вкотре дякуємо Вам, дорогі Друзі, за це!

Попри усі сучасні інформаційні маніпуляції та заяви деяких псевдоаналітиків про віртуальність нашої політичної сили, Політична Партія «Сила і Честь» впевнено продовжує рухатися вперед, розвиваючи регіональну інфраструктуру. Кожного місяця лави нашої партії збільшуються на сотні членів партії та її прихильників, партія поповнюється новими обличчями, а пізнаваність лідера – Ігоря Смешка – зростає щоденно.

Окремо дякуємо тим ведучим авторських програм на телебаченні, блогерам, ведучим інтернет-каналів та деяким ЗМІ, які надають нам можливість для ефірних виступів, а також для розміщення інформації про нашу політичну силу, її лідера — Ігоря Смешка та про ідеологічні засади, які є базовими для розбудови міцної та демократичної України з професійною владою здатною адекватно реагувати на виклики сьогодення.

Приєднуйтеся до наших ресурсів у соціальних мережах та запрошуйте друзів, які прагнуть кращого життя для нашого народу, бажають бачити Україну насправді демократичною і соціально справедливою, з розвинутою і конкурентоздатною економікою, із сучасними Збройними Силами та незалежною зовнішньою політикою. Країну, в якій найбільше цінують і поважають професії ВЧИТЕЛЯ, ЛІКАРЯ і ОФІЦЕРА. ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я, ДЕМОГРАФІЯ і ЕКОЛОГІЯ — є першими турботами Уряду. Міцні ЕКОНОМІКА, АРМІЯ і ДИПЛОМАТІЯ — забезпечують їх високий європейський рівень. А, масовий і потужний СЕРЕДНІЙ КЛАС — є кращим запобіжником для спроб олігархату перехопити у народу владу та контроль над нею в Державі.

ДОВІДНИК посилань на наші ресурси:

Програма партії: https://sylaichest.org/partiya/programa/

Статут партії: https://sylaichest.org/wp-content/uploads/2020/08/04.-statut.pdf

Анкета прихильника політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»: https://bit.ly/2Xs10BO

Як долучитися до партії: https://sylaichest.org/doluchitisya-do-parti%d1%97/

Офіційний сайт партії: https://sylaichest.org/

Персональний Ютуб-канал Ігоря Смешка (майже 95 тисяч підписників): https://youtube.com/c/IhorSmeshkoVideo

Ютуб-канал партії: https://youtube.com/channel/UCUr_qoyAwApcvft84jaq43w/videos

Фейсбук партії: https://facebook.com/sylaichest.org/

Молодіжний Рух ПП «Сила і Честь»: https://www.facebook.com/sylaichestyouth/

Твіттер:
https://twitter.com/smeshko2019/
https://twitter.com/SmeshkoIhor/

Інстаграм: https://www.instagram.com/smeshko.2019

Телеграм: https://t.me/Smeshko2019

Наші хештеги: #СилаіЧесть #Смешко

Пресслужба Політичної партії «Сила і Честь».

свіжі новини

Програючи суто у військовому плані, росіяни намагаються нав’язати нам квазімир, квазіперемир’я, — Олег Бєлоколос

Так прокоментував переформатування стратегії Росії по відношенню до війни в Україні Голова правління неурядової організації «Майдан закордонних справ», член політради партії «Сила ...

02.12.2022
Вступ України до НАТО відбувається вже зараз, — Олег Бєлоколос

Потрібно сформувати лише політичне рішення

25.11.2022
Він, відволікаючи на себе ворожу авіацію у повітряному бою захистив небо, а його донька написала зворушливий вірш-присвяту

Старша донька Героя України полковника Олександра Оксанченка Ганна написала вірш-присвяту відомому військовому льотчику, який загинув у перші дні війни в повітряному бою, відволікаючи на себе ...

21.11.2022
Олег Бєлоколос: Саміт G20 чітко продемонстрував, що поглиблення ізоляції країни-агресора набирає хід

Голова правління неурядової організації «Майдан закордонних справ», член Політради партії «Сила та Честь» Олег Бєлоколос, коментуючи виданню Comments.ua перші підсумки саміту ...

16.11.2022
Усі новини