Долучитися до партії Підтримати фінансово
19.10.2021

Ігор Смешко: Армія повинна стати становим хребтом силових структур

thumb

Якщо влада не повернеться до армії та не зрозуміє цього – у нас шансів немає.

Про це Голова політичної партії «Сила і Честь», ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал — полковник Ігор Смешко заявив у авторському ток-шоу Наташі Влащенко “Народ проти”, 14 жовтня 2021 року.

На переконання Ігоря Смешка “армія повинна стати становим хребтом силових структур”, але “для цього потрібна міцна економіка. А міцна економіка – це людський капітал, це державна підтримка культури, науки освіти, охорони здоров’я, екології, фінансовий капітал, і це – зупинити корупцію”.
Ігор Смешко зазначив, що ознайомився нещодавно з інформацією стосовно наради Укроборонпромі (Концерн ‘Укроборонпром – ред.), на якій генеральному конструктору ракетної техніки Коростильову (Олег Коростильов – генеральний конструктор – генеральний директор ДП КБ “Луч” – ред.) говорять, що через 5-6 місяців ви повинні стати приватною компанією – “про що ви говорите?””.

Політик запитує: “чи є у нас у складі Міноборони – агенція досліджень та перспективних програм, яка б надавала тактико-технічні характеристики військових розробок?”.

Голова політичної партії «Сила і Честь» Ігор Смешко впевнений, що “фундаментальні дослідження завжди інвестує держава, а потім йде у приватний сектор, але критичні технології знаходяться постійно під контролем від початку і до кінця”.

#Смешко #СилаіЧесть #Україна #Армія

свіжі новини

Ігор Смешко презентував “Нариси з історії України”

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

19.05.2023
Щиро вітаємо Вігена Володимировича ТОВМАСЯНА з 55 річчям!

Щиро вітаємо нашого колегу, заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, засновника компанії «ТОВМЕД», очільника Вінницького регіонального осередку та члена Політради Політичної партії ...

05.05.2023
Заява Політичної партії «Сила і Честь» стосовно сюжету Михайла Ткача «Батальон “Куршевель”» від 13.04.2023 року

Шановні співвітчизники, друзі і громадяни! Кожна професія має свої норми і правила поведінки, а також професійну етику. Вони є писаними і є неписаними, але їхні порушення вважаються, щонайменше, ...

19.04.2023
Усі новини