Долучитися до партії Підтримати фінансово
19.10.2021

Ігор Смешко: Армія повинна стати становим хребтом силових структур

thumb

Якщо влада не повернеться до армії та не зрозуміє цього – у нас шансів немає.

Про це Голова політичної партії «Сила і Честь», ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал — полковник Ігор Смешко заявив у авторському ток-шоу Наташі Влащенко “Народ проти”, 14 жовтня 2021 року.

На переконання Ігоря Смешка “армія повинна стати становим хребтом силових структур”, але “для цього потрібна міцна економіка. А міцна економіка – це людський капітал, це державна підтримка культури, науки освіти, охорони здоров’я, екології, фінансовий капітал, і це – зупинити корупцію”.
Ігор Смешко зазначив, що ознайомився нещодавно з інформацією стосовно наради Укроборонпромі (Концерн ‘Укроборонпром – ред.), на якій генеральному конструктору ракетної техніки Коростильову (Олег Коростильов – генеральний конструктор – генеральний директор ДП КБ “Луч” – ред.) говорять, що через 5-6 місяців ви повинні стати приватною компанією – “про що ви говорите?””.

Політик запитує: “чи є у нас у складі Міноборони – агенція досліджень та перспективних програм, яка б надавала тактико-технічні характеристики військових розробок?”.

Голова політичної партії «Сила і Честь» Ігор Смешко впевнений, що “фундаментальні дослідження завжди інвестує держава, а потім йде у приватний сектор, але критичні технології знаходяться постійно під контролем від початку і до кінця”.

#Смешко #СилаіЧесть #Україна #Армія

свіжі новини

Ігор Смешко: Фейкова історія є важливою зброєю у спробі Володимира Путіна знищити Україну (Atlantic Council, 5 грудня 2023 року)

Російська армія, що вдерлася, – не єдиний ворог, з яким стикається Україна   ОРИГІНАЛ: https://www.atlanticcouncil.org/…/fake-history-is-a…/ ПЕРЕКЛАД: ...

07.12.2023
УВАГА! ЯК ПРИДБАТИ “НАРИСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ” ІГОРЯ СМЕШКА?

Англомовну версію “Нариси з історії України” на Amazon.com  в електронному форматі Kindle або в друкованому у м’якій палітурці PaperBack за посиланням: ...

01.12.2023
Ігор Смешко презентував «Нариси з історії України» у болгарському парламенті

29 листопада 2023 року у верховному органі державної влади Республіки Болгарія – Народних зборах (м.Софія) – відбулася презентація спецвипуску журналу «L’Europeo», присвяченого історії ...

30.11.2023
«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні на Amazon.com у форматі Paperback (для друку)

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

29.11.2023
Усі новини