Долучитися до партії Підтримати фінансово
01.07.2019

Гордон: Не вірте тим, хто поширює фейки про Ігоря Смешка. Смійтеся з них, як сміюся я

thumb

Величезна кількість людей в Росії та Україні дуже не хоче, щоб Ігор Смешко та його партія «Сила і Честь» потужною колоною пройшли до українського парламенту. Це явно не входить у плани одіозних особистостей у Москві та Києві. І фейки проти Смешка та партії поширює в мережі багато хто, навіть вельми поважні журналісти.

Про це в своєму блозі заявив відомий журналіст, керівник виборчого штабу партії «Сила і Честь» Дмитро Гордон.

Отже, Ольга Василевська. Дуже гарна дівчинка з каналу «1+1». Ось що вона написала кілька тижнів тому: «Останнім часом кілька людей розповіли мені одне і те саме. Місця у списку партії Ігоря Смешка продаються вже навіть у газеті безкоштовних оголошень. Хоча ціни трохи кусаються. Ось нинішній депутат від БПП Олександр Домбровський нібито придбав собі місце у прохідному списку партії «Сила і Честь» за $3 млн. А за прохідне місце колишнього очільника митниці Макаренка його спонсорам Хомутиннику та Фуксу начебто довелося поторгуватися. Почали з $3 млн, а зійшлися за $1,5 млн. Загалом, за моєю інформацією, Хомутинник купив 15 прохідних місць, бо оптом дешевше – за $15 млн. Когось туди пропихають і Столар із Кличком. Кажуть, касир партії – Сацюк. Ось тобі й сила, ось тобі й честь. Цікаво, як відбиватимуть гроші?»

Соня Кошкіна, прекрасна журналістка, написала в коментарях: «Підтверджую до коми».

Дівчатко, Олю і Соню, спеціально для вас і всіх, хто нас дивиться, розповідаю. Перше – Олександра Домбровського у списку партії «Сила і Честь» взагалі немає. Далі. В Анатолія Макаренка немає спонсорів Хомутинника і Фукса, тому що він уже давно підтримує Ігоря Смешка. Зокрема, і на президентських виборах. Це мій близький друг. Було відомо, що він іде з партією на вибори, і, звісно, ніхто нічого за нього не платив. Далі: «Хомутинник купив 15 прохідних місць за $15 млн». Ну знайдіть хоч одну людину від Хомутинника! Я його, до речі, ніколи і в очі не бачив. Знаю тільки, що він за різні негарні речі відповідає. Далі. Столар із Кличком. Теж нікого вони не привели – жодної людини не знайдете. «Касир партії – Сацюк». Це неправда. Ну, брехня на брехні.

Ну, дівчата, Олю і Соню, я від вас нічого не вимагаю – просто хочу, щоб ви написали: ну, лоханулися, ну, приплели. Було б порядно з вашого боку сказати, що ви поширили неправду. Так було б правильно. І якби я сів у калюжу, як ви, то вчинив би саме так. Тому я закликаю вас це зробити.

Далі. Пише «Страна»: «Список партії Смешка формує Антон Геращенко і Арсен Аваков… На прийдешніх виборах до Верховної Ради може скластися доволі цікавий альянс Юлії Тимошенко та екс-глави СБУ Ігоря Смешка». Ну, не формували списки партії «Сила і Честь» ані Геращенко, ані Аваков.  І немає жодних домовленостей з Юлією Тимошенко. Це я вам як керівник штабу партії «Сила і Честь» говорю.

Сайт grom-ua пише: «Олігарх-птахівник Олег Бахматюк і за сумісництвом тіньовий спонсор партії «Сила і Честь» досвідченого розвідника Ігоря Смешка публічно продемонстрував свої апетити. Олігарх-птахівник відправить орлів Смешка по преференції Зеленського». Теж дуже цікаво.

Ну і, нарешті, вінець усієї цієї компанії – колишній депутат-регіонал Олег Царьов. Не знаю, де він перебуває, але в Україні його давно немає. Так от, він написав, що Ігор Коломойський дав на виборчу кампанію Ігоря Смешка $15 млн, які він передав через Гордона. Але Гордон $5 млн привласнив собі, а $10 млн віддав Смешку.

Люди, усе, що я перерахував, абсолютно не відповідає дійсності. Що цікаво, усі ці дані з’являлися на сайтах ще до оприлюднення списків. Ну, ті, хто це писав, знайдіть хоч когось, про кого написано у вас на сайтах.

Я хочу всім сказати – не вірте тим, хто поширює фейки про Ігоря Смешка та партію «Сила і Честь». Смійтеся з них, як сміюся я. І голосуйте за «Силу і Честь», яку Ігор Петрович Смешко впевнено веде на вибори. Голосуйте за союз, коаліцію Смешка і Зеленського. За президента Зеленського та прем’єр-міністра Ігоря Смешка.

свіжі новини

Ігор Смешко презентував “Нариси з історії України”

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

19.05.2023
Щиро вітаємо Вігена Володимировича ТОВМАСЯНА з 55 річчям!

Щиро вітаємо нашого колегу, заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, засновника компанії «ТОВМЕД», очільника Вінницького регіонального осередку та члена Політради Політичної партії ...

05.05.2023
Заява Політичної партії «Сила і Честь» стосовно сюжету Михайла Ткача «Батальон “Куршевель”» від 13.04.2023 року

Шановні співвітчизники, друзі і громадяни! Кожна професія має свої норми і правила поведінки, а також професійну етику. Вони є писаними і є неписаними, але їхні порушення вважаються, щонайменше, ...

19.04.2023
Усі новини