Долучитися до партії Підтримати фінансово
19.06.2022

Дорогі медичні працівники України!

thumb

Ви рятуєте найцінніше – людські життя та своєю невтомною професійною роботою повертаєте здоров’я хворим, робите нас сильними та повертаєте волю до життя.

Шановні наші бійці медичного фронту, ви – герої, без вас не може бути міцної держави, здорової нації, впевненості у майбутньому, посмішок наших дітей та щасливих родин.

Окрема подяка та низький уклін у цей день військовим медикам, які у складних бойових умовах рятують життя нашим захисникам та надають медичну допомогу постраждалому населенню на фронті боротьби з жорстоким рашистським агресором. Нехай кулі оминають вас!

Політична партія “Сила і Честь” вітає усіх медичних працівників із професійним святом. Дякуємо за Вашу невтомну працю, витримку та турботу.

Перемоги та миру, щастя, добра та здоров’я! Бережіть себе! Божого благословіння вам та вашим близьким!

Слава Україні!

Героям слава!

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Free Download ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини