Долучитися до партії Підтримати фінансово

ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПАРТІЇ

У складних умовах сьогодення ми згуртовуємо прихильників наших ідеологічних засад та однодумців, робимо кроки для об’єднання зусиль. Разом з вами ми будемо рухатися далі для досягнення спільної мети, закладаючи міцний фундамент справжньої демократії в Україні.

Якщо ви поділяєте наші принципи і бажаєте стати прихильником політичної Партії “Сила і Честь”, то пропонуємо заповнити анкету для встановлення комунікації, планування, організації та налагодження співпраці з Вами, врахування ваших ініціатив, зауважень та побажань ? https://bit.ly/2Xs10BO

Також інформуємо вас, що прийом членів Партії здійснюється за заявою громадянина на вступ, поданої до відповідного керівного органу Партії або організації Партії, Голові первинного осередку Партії.

Рішення про прийом в члени Партії та примусове припинення членства в Партії може прийматися:
– Правлінням обласної організації Партії;
– Правлінням місцевої організації Партії;
– Головою первинного осередку Партії;
– у виняткових випадках – Політрадою Партії.

Прийом у члени Партії здійснюється в індивідуальному порядку із заповненням анкети та ставленням на партійний облік у відповідній партійній організації/первинному осередку.

Членство в Партії є фіксованим та підтверджується наявністю особистої заяви громадянина про бажання вступити до лав Партії. На підтвердження членства членам Партії видається членський квиток, форма якого затверджується Політрадою Партії.

Членство в Партії несумісне з перебуванням в інших політичних партіях, а також з пропагандою війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової чи релігійної ворожнечі.