Це вирок Уряду в некомпетентності та професійному невігластві, який є на межі державної зради, — впевнений Ігор Смешко

Україна від її народження була Творцем обдарована корисними копалинами. За корисними копалинами вона є однією з найбагатших країн світу. Це стосується і рідкоземельних металів та сировинної бази для виробництва напівпровідників і чипів для сучасної високотехнологічної наукомісткої продукції. На цьому наголошує Голова політичної партії «Сила і Честь», ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал — полковник Ігор Смешко у своєму блозі на «Українській правді».
Ігор Смешко також зазначає, що «надзвичайно сприятливі умови для України в цьому плані виникають щодо можливої стратегічної співпраці із США. У нещодавно прийнятому Конгресом США законі про бюджет 2022 йдеться про «…використання титану з України замість ресурсів з Китаю та Росії, від яких зараз залежні Сполучені Штати…» та наводить приклад попиту на високотехнологічну продукцію, якій відображений у недавній заяві корпорації Apple. В Apple оцінили втрати від дефіциту чипів у 6 мільярдів доларів».
Політик підкреслює, що «саме стільки за один рік втратила компанія у виробництві кінцевої продукції через нестачу елементної бази. Чому б не амбітна мета для українського Уряду – зайняти цю нішу на світовому ринку? ому наш Уряд не додумався створити держану програму і основи подібного наукомісткого виробництва, наприклад, на нещодавно проданому АТ «Перший київський машинобудівний завод» (колишній завод «Більшовик»)? — Адже це могло б врятувати підприємство».
Ігор Смешко нагадує, що як раз «у столиці України є відповідний науковий і освітянський потенціал та високий показник мотивації для людського високопрофесійного капіталу, який може бути залучений до подібного виробництва. А далі, це згодом можна було б поширити та на інші регіони України».
Паралельно, на переконання Ігоря Смешка використовуючи усі ці можливості та науковий потенціал «можна було б розпочати процес розробки, підготовки та створення, разом з іншими високотехнологічними підприємствами України, виробництва гіперзвукової ракетної зброї. Без неї у 21 столітті безпека будь-якої країни світу буде під загрозою.»
Він також нагадав, що нещодавно США анонсували випробування гіперзвукових ракет наземного базування, а високопоставлений представник Пентагону заявив, що випробування Китаєм аналогічної гіперзвукової зброї влітку цього року було «дуже тривожним» і що «воно привертає особливу увагу».
У підсумку Голова політичної партії «Сила і Честь» Ігор Смешко робить такий висновок:
«За цих умов відсутність Державної програми розвитку стратегічних напрямів відновлення технологічної та інноваційної потужності України і Секторальних програм розвитку критичних для безпеки та оборони України виробництв – є, на жаль, вироком Уряду в некомпетентності та професійному невігластві. А приватизація залишків промислової величі України і промислових баз видобутку корисних копалин для техніки 21 століття в неконтрольовані руки (особливо іноземні!), без створення системи контролю з боку держави як над новими власниками, так і над кінцевою продукцією, є на межі державної зради».
#Смешко #СилаіЧесть #Україна #армія
свіжі новини
Коментар стосовно передачі американських ракет, які дістають Криму
02.02.202326 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з українським військовим та політичним діячем, генерал-полковником Ігорем Смешком. Ігор ...
27.01.2023У четвер, 19 січня, Європейський парламент схвалив резолюцію, яка закликає створити міжнародний трибунал щодо розслідування злочинів правителя РФ Путіна та білоруського диктатора Лукашенка. Сайт ...
24.01.2023Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі національної безпеки і оборони нашої Держави! Дякуємо нашим розвідникам за патріотизм, наполегливість, мужність, ...
24.01.2023