Члени Молодіжного руху Політичної Партії “Сила і Честь” в Хмельницькій області, спільно з молоддю міста Хмельницького провели брейн-ринг до Дня Незалежності України
Сьогодні, члени Молодіжного руху Політичної Партії “Сила і Честь” в Хмельницькій області, спільно з молоддю міста Хмельницького провели брейн-ринг до Дня Незалежності України. Метою брейн-рингу було встановлення рівня знань молоді у сфері історії, державотворення, культури та традицій України. Змагання відбувались в дружній атмосфері та завершились приємними подарунками. У брейн-ринзі не було аутсайдерів, тому смаколики дістались усім. Дякую усім, хто завітав сьогодні до нас у гості та взяв участь. Прокачуйте свої знання та пам’ятайте: ви – майбутнє України
свіжі новини
“Якщо влада Києва не здатна захистити ІСТОРІЮ і ДУШУ КИЄВА, маєте піти у відставку. Звільнити місце тим, хто здатний це зробити…А велосипедні доріжки і зміна бруківки під час війни у ...
22.07.2024Рік тому, у травні 2023 року в Києві президент Центру стратегічних досліджень та аналізу у Києві Ігор Смешко презентував своє двомовне (українською та англійською мовами) видання «Нариси з ...
16.07.2024З інформаційного бюлетеня Всеукраїнської громадської організації “Сила і Честь”, жовтень 2010 року: “…Я мрію про мою Батьківщину — Україну, честь і гідність якої будуть загальновизнаними у ...
03.07.202430 травня в Києві стартував XII Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” – наймасштабніша щорічна літературна подія року, яка об’єднала понад 100 видавництв та 5 книгарень. ...
01.06.2024