Долучитися до партії Підтримати фінансово
17.08.2022

З Днем народження, шановний пане Генерале!

thumb

Особистості завжди відіграють важливу роль в історії становлення і єднанні нації. Українська нація не є виключенням. Новітня історія України пише імена своїх видатних постатей. Їх спільна риса — відданість Україні у всіх справах і щира любов до українського народу. Серед видатних українців безумовно Ігор Петрович Смешко, який 17 серпня святкує День народження. Ігор Смешко — військовий вчений, генерал, дипломат, доктор технічних наук, професор.
Професіоналізм державника, досвід, порядність — якості одиниць. І саме лідери з такими рисами необхідні зараз Україні як ніколи.

Шановний Ігорю Петровичу, вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо здоров’я, родинного тепла, натхнення та невичерпної енергії для втілення мрій та задумів на шляху до розбудови правової, заможної та дійсно незалежної демократичної української держави.

Нехай Вам та Вашій родині завжди допомагає Бог!

Перемога буде за нами!

Слава 🇺🇦Україні!

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Premium WordPress ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини