Долучитися до партії Підтримати фінансово
02.08.2022

Якщо Іран передасть Росії дрони, Україні «стала б у нагоді допомога Ізраїлю»,- Олександр Мусієнко

thumb

Якщо Іран передасть Росії дрони, Україні «стала б у пригоді допомога Ізраїлю», який має технології для боротьби з іранськими БПЛА. Сьогодні Іран навряд чи має надзвичайно ексклюзивну технологію, яка буде невразлива.

Про це розповів військовий експерт, керівник Центру військово-правових досліджень, член Політради партії «Сила і Честь» Олександр Мусієнко в ефірі телемарафону.

«Якщо ці дрони з’являться, нам би стала у пригоді допомога Ізраїлю, тому що хто, як не Ізраїль, знає, як краще зараз боротися. Саме іранські дрони атакують ізраїльські нафтові платформи на півночі біля Хайфи», — пояснив експерт.

Олександр Мусієнко зазначив, що сьогодні у Росії з Ізраїлем не надто гарні стосунки, тому цим також можна буде скористатися.

«Тим більше зараз у Росії з Ізраїлем не дуже хороші стосунки і було б добре нам скористатися цим та отримати системи антидрони. Але все покажуть бойові дії і практичне застосування цих дронів, наскільки вони ефективні і наскільки українські системи ППО і радіоелектронної боротьби можуть їх вражати. Я не думаю, що Іран має якусь надзвичайно ексклюзивну технологію, яка буде невразлива», — наголосив експерт.

свіжі новини

Заява Політичної Партії «Сила і Честь»

Шановні Друзі, захисники Вітчизни, співвітчизники, члени Партії, однодумці та прихильники! У цей важкий для всіх нас і нашої дорогої України час змушені відволікти Вашу увагу, тому що під час ...

08.08.2022
Вітаємо усіх, хто пов’язав своє життя з Повітряними Силами України! Зі святом!

Дякуємо вам за ваш героїзм та відданість по захисту нашої України, її повітряних кордонів, за щоденну достойну відсіч російському агресору і бажаємо вам здоров’я, успіхів та безхмарного ...

07.08.2022
Олег Бєлоколоc: «Спецоперація» не за планом. Уроки за п’ять місяців війни з путінською Росією

Росія навсправжки в Україні ще нічого не починала – щось таке ми усі не так давно почули на сучасній кремлівській новомові. Що ж, спробуємо розібратися, що саме починала або не починала Російська ...

03.08.2022
Якщо Іран передасть Росії дрони, Україні «стала б у нагоді допомога Ізраїлю»,- Олександр Мусієнко

"Іран навряд чи має якусь надзвичайно ексклюзивну технологію": Олександр Мусієнко про постачання дронів до Росії

02.08.2022
Усі новини