Долучитися до партії Підтримати фінансово
31.01.2022

Українці повинні мати чіткий алгоритм дій у разі повномасштабного вторгнення РФ, — Олександр Мусієнко

thumb

Росія намагається чинити якомога сильніший психологічний тиск на українців, а отже потрібно зберігати критичне мислення, спокій, та вивчати правила поведінки у разі повномасштабного вторгнення. Про це у програмі «Інформдень» телеканалу «Дом» заявив керівник Центру військово-правових досліджень, Член Політради партії «Сила і Честь» та політичний експерт Олександр Мусієнко.

«Ми живемо зараз у час серйозної інформаційно-психологічної війни. Вона повномасштабна. Росія надзвичайно активно намагається «бомбити» думки населення, деморалізувати. Тому треба дуже ретельно підходити до інформації, яку ми сприймаємо. Відповідально, розуміючи, що десь може бути фейк, десь може бути пропаганда. Це непросто навіть для фахівців. Намагаються атакувати найважливіше — нашу психіку», — наголосив він.

А отже важливо вибудовувати бар’єри проти фейкової інформації.

«І тому нам дуже важливо, по-перше, виставляти бар’єри різного роду. Це має бути державне завдання — інформаційна безпека, кібербезпека. По-друге, дбати фактично про те, щоб самим не давати вводити себе в оману максимально. Ну, і завдання, які стоять для нас, — це внутрішня безпека, а це вже завдання для наших правоохоронних органів і спецслужб: протидіяти можливим проявам якоїсь внутрішньої дестабілізації в країні», — продовжив експерт.

Крім того, влада має чітко пояснювати українцям, яких заходів вживає для протидії російській агресії.

«Звертаючись до представників влади, хочу попросити, щоби більш детальніше, і ретельніше пояснювати людям, які заходи вживають. Звичайно, там, де немає державної таємниці. Які заходи вживає, які планує вживати українська влада для протидії. Не просто говорити, що все добре. Це ОК, але треба пояснити детально», — зазначив експерт.

У разі повномасштабного вторгнення Росії до України громадяни повинні мати чіткий алгоритм дій.

«Зараз є дуже багато брошур, виданих і за допомогою влади також. Потрібно просто за допомогою «Укрпошти», особливо у всі прикордонні села, всюди розіслати, щоби люди це отримали. Не кожен має можливість скачати з інтернету. Цим людям треба це роздати, їм треба це пояснити. Вони повинні знати. Має бути проведена робота перевірки загалом системи цивільного захисту та безпеки держави», — підсумував Олександр Мусієнко.

свіжі новини

Олег Бєлоколос: Перемога над Росією змінить архітектуру безпеки в Європі

Я вірю в перемогу, але не говорю, що вона у нас уже в кишені і гарантована нам

21.05.2022
Олександр Мусієнко: Китай повинен відреагувати на звернення про допомогу рідних захисників Маріуполя

Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень, член Політради політичної партії «Сила і Честь» висловив думку, що Китай повинен відреагувати на це звернення, щоб ...

15.05.2022
Розмова Остіна з Шойгу була з метою перевірити адекватність російського керівництва Міноборони, — Бєлоколос

У п’ятницю, 13 травня, міністр оборони Ллойд Остін вперше з 18 лютого провів розмову із міністром оборони Росії Сергієм Шойгу. Глава Пентагону закликав до «негайного припинення вогню в ...

14.05.2022
Заява прес-служби Політичної партії «Сила і Честь»

Дорогі Друзі, члени Партії, прихильники та шановні громадяни України! Йде третій місяць повномасштабної агресії і восьмий рік війни Росії проти України з метою не тільки знищення Української ...

04.05.2022
Усі новини