Долучитися до партії Підтримати фінансово
31.01.2022

Українці повинні мати чіткий алгоритм дій у разі повномасштабного вторгнення РФ, — Олександр Мусієнко

thumb

Росія намагається чинити якомога сильніший психологічний тиск на українців, а отже потрібно зберігати критичне мислення, спокій, та вивчати правила поведінки у разі повномасштабного вторгнення. Про це у програмі «Інформдень» телеканалу «Дом» заявив керівник Центру військово-правових досліджень, Член Політради партії «Сила і Честь» та політичний експерт Олександр Мусієнко.

«Ми живемо зараз у час серйозної інформаційно-психологічної війни. Вона повномасштабна. Росія надзвичайно активно намагається «бомбити» думки населення, деморалізувати. Тому треба дуже ретельно підходити до інформації, яку ми сприймаємо. Відповідально, розуміючи, що десь може бути фейк, десь може бути пропаганда. Це непросто навіть для фахівців. Намагаються атакувати найважливіше — нашу психіку», — наголосив він.

А отже важливо вибудовувати бар’єри проти фейкової інформації.

«І тому нам дуже важливо, по-перше, виставляти бар’єри різного роду. Це має бути державне завдання — інформаційна безпека, кібербезпека. По-друге, дбати фактично про те, щоб самим не давати вводити себе в оману максимально. Ну, і завдання, які стоять для нас, — це внутрішня безпека, а це вже завдання для наших правоохоронних органів і спецслужб: протидіяти можливим проявам якоїсь внутрішньої дестабілізації в країні», — продовжив експерт.

Крім того, влада має чітко пояснювати українцям, яких заходів вживає для протидії російській агресії.

«Звертаючись до представників влади, хочу попросити, щоби більш детальніше, і ретельніше пояснювати людям, які заходи вживають. Звичайно, там, де немає державної таємниці. Які заходи вживає, які планує вживати українська влада для протидії. Не просто говорити, що все добре. Це ОК, але треба пояснити детально», — зазначив експерт.

У разі повномасштабного вторгнення Росії до України громадяни повинні мати чіткий алгоритм дій.

«Зараз є дуже багато брошур, виданих і за допомогою влади також. Потрібно просто за допомогою «Укрпошти», особливо у всі прикордонні села, всюди розіслати, щоби люди це отримали. Не кожен має можливість скачати з інтернету. Цим людям треба це роздати, їм треба це пояснити. Вони повинні знати. Має бути проведена робота перевірки загалом системи цивільного захисту та безпеки держави», — підсумував Олександр Мусієнко.

свіжі новини

Олег Бєлоколос: США вже не звертають уваги на кремлівські «червоні лінії», а системно збільшують бойову міць ЗСУ

Коментар стосовно передачі американських ракет, які дістають Криму

02.02.2023
Перемога України змінить світ. Патріарх Філарет зустрівся з генералом Ігорем Смешком

26 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з українським військовим та політичним діячем, генерал-полковником Ігорем Смешком. Ігор ...

27.01.2023
Усі злочини мають бути зафіксовані, а особи, які беруть у них участь, покарані, — Олег Бєлоколос

У четвер, 19 січня, Європейський парламент схвалив резолюцію, яка закликає створити міжнародний трибунал щодо розслідування злочинів правителя РФ Путіна та білоруського диктатора Лукашенка. Сайт ...

24.01.2023
Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі нацбезпеки і оборони України

Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі національної безпеки і оборони нашої Держави! Дякуємо нашим розвідникам за патріотизм, наполегливість, мужність, ...

24.01.2023
Усі новини