Долучитися до партії Підтримати фінансово
09.06.2022

Олександр Мусієнко: рф обстрілює Сумську та Чернігівську області, це їхній план — якнайбільше захопити, а далі пропонувати підписання якогось перемир’я

thumb

Російська армія продовжує обстріли Чернігівської та Сумської областей для утримання у цьому регіоні українських військових сил, щоб їх не перекинули на інші напрямки, зокрема, на Донбас. Таку думку сьогодні, 8 червня, в ефірі телемарафону «Говорить Україна» телеканалів «Дом» та UA висловив керівник Центру військово-правових досліджень, Член Політради партії «Сила і Честь» Олександр Мусієнко.

«Плани їх постійно змінюються. Думаю, що основний їх план зараз полягає в тому, щоб поки російська сторона ще має ресурс, намагатися захопити якнайбільше української території. А далі пропонувати підписання якогось перемир’я. На це ніхто не збирається йти з української сторони, як було вже озвучено нашим політичним керівництвом. Але це їхній план — якнайбільше захопити», — сказав Мусієнко.

Експерт упевнений, що на півдні України противнику «нічого не світить».

«У просуванні їх там зупинили. Більш того, там є успіхи у переході в контратаку у наших сил», — нагадав він.

Тому зараз основні сили РФ зосереджені на Донбасі, особливо з огляду на термін, який їм поставили у Кремлі — до липня вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

«На сході України вони ще намагаються кидати сили, щоб захопити Луганську та Донецьку область. Це їх план. А тимчасові межі у них постійно змінюються, і вони відомі тільки Путіну та наближеному колу в Кремлі. Аж надто широко поставлені ці завдання, тому їх можна інтерпретувати, і навіть назвати умовною перемогою багато чого насправді», — зазначив Мусієнко.

При цьому російські війська продовжують обстріл Чернігівської та Сумської області, з яких вони вийшли два місяці тому.

«Ситуація загрожує з точки зору мінометних та артилерійських обстрілів, які веде Росія по прикордонних територіях Сумської та Чернігівської області. І в цьому, звичайно ж, ризик для місцевих жителів. В іншому на сьогоднішні там не видно концентрації ударного угруповання російських військ для якихось наступальних дій», — зазначив експерт.

Мусієнко пояснив, що обстріл цих областей іде для того, «щоб ми тримали певні сили на цих напрямках».

«І ми змушені тримати там військові сили, враховуючи ризики та загрози, які є. Але, загалом, там не видно на сьогодні активності для проведення наступальних дій саме вглиб Чернігівської та Сумської областей, руху на Київ чи інше», — підсумував він.

свіжі новини

Олег Бєлоколос: Білоруський режим давно системно діє як повноцінний військово-політичний союзник РФ

Голова правління неурядової організації «Майдан закордонних справ», член Політради парії «Сила і Честь» Олег Бєлоколос наголошує, що білоруський режим вже давно і системно діє ...

28.06.2022
Шановні друзі! Прийміть щирі вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України!

З усього серця зичимо міцного здоров’я, щастя, добра, Перемоги та миру!

28.06.2022
Дорогі медичні працівники України!

Ви рятуєте найцінніше — людські життя та своєю невтомною професійною роботою повертаєте здоров’я хворим, робите нас сильними та повертаєте волю до життя. Шановні наші бійці медичного ...

19.06.2022
Олександр Мусієнко: Структури «Рамштайну» працюють і у всіх є розуміння, що Україну зараз потрібно підтримувати

Вчора, 15 червня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося третє засідання контактної групи з питань оборони України. Учасники — міністри оборони майже 50-ти країн, які підтримують Україну ...

16.06.2022
Усі новини