Долучитися до партії Підтримати фінансово
09.06.2022

Олександр Мусієнко: рф обстрілює Сумську та Чернігівську області, це їхній план — якнайбільше захопити, а далі пропонувати підписання якогось перемир’я

thumb

Російська армія продовжує обстріли Чернігівської та Сумської областей для утримання у цьому регіоні українських військових сил, щоб їх не перекинули на інші напрямки, зокрема, на Донбас. Таку думку сьогодні, 8 червня, в ефірі телемарафону «Говорить Україна» телеканалів «Дом» та UA висловив керівник Центру військово-правових досліджень, Член Політради партії «Сила і Честь» Олександр Мусієнко.

«Плани їх постійно змінюються. Думаю, що основний їх план зараз полягає в тому, щоб поки російська сторона ще має ресурс, намагатися захопити якнайбільше української території. А далі пропонувати підписання якогось перемир’я. На це ніхто не збирається йти з української сторони, як було вже озвучено нашим політичним керівництвом. Але це їхній план — якнайбільше захопити», — сказав Мусієнко.

Експерт упевнений, що на півдні України противнику «нічого не світить».

«У просуванні їх там зупинили. Більш того, там є успіхи у переході в контратаку у наших сил», — нагадав він.

Тому зараз основні сили РФ зосереджені на Донбасі, особливо з огляду на термін, який їм поставили у Кремлі — до липня вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

«На сході України вони ще намагаються кидати сили, щоб захопити Луганську та Донецьку область. Це їх план. А тимчасові межі у них постійно змінюються, і вони відомі тільки Путіну та наближеному колу в Кремлі. Аж надто широко поставлені ці завдання, тому їх можна інтерпретувати, і навіть назвати умовною перемогою багато чого насправді», — зазначив Мусієнко.

При цьому російські війська продовжують обстріл Чернігівської та Сумської області, з яких вони вийшли два місяці тому.

«Ситуація загрожує з точки зору мінометних та артилерійських обстрілів, які веде Росія по прикордонних територіях Сумської та Чернігівської області. І в цьому, звичайно ж, ризик для місцевих жителів. В іншому на сьогоднішні там не видно концентрації ударного угруповання російських військ для якихось наступальних дій», — зазначив експерт.

Мусієнко пояснив, що обстріл цих областей іде для того, «щоб ми тримали певні сили на цих напрямках».

«І ми змушені тримати там військові сили, враховуючи ризики та загрози, які є. Але, загалом, там не видно на сьогодні активності для проведення наступальних дій саме вглиб Чернігівської та Сумської областей, руху на Київ чи інше», — підсумував він.

свіжі новини

Олег Бєлоколос: США вже не звертають уваги на кремлівські «червоні лінії», а системно збільшують бойову міць ЗСУ

Коментар стосовно передачі американських ракет, які дістають Криму

02.02.2023
Перемога України змінить світ. Патріарх Філарет зустрівся з генералом Ігорем Смешком

26 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з українським військовим та політичним діячем, генерал-полковником Ігорем Смешком. Ігор ...

27.01.2023
Усі злочини мають бути зафіксовані, а особи, які беруть у них участь, покарані, — Олег Бєлоколос

У четвер, 19 січня, Європейський парламент схвалив резолюцію, яка закликає створити міжнародний трибунал щодо розслідування злочинів правителя РФ Путіна та білоруського диктатора Лукашенка. Сайт ...

24.01.2023
Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі нацбезпеки і оборони України

Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі національної безпеки і оборони нашої Держави! Дякуємо нашим розвідникам за патріотизм, наполегливість, мужність, ...

24.01.2023
Усі новини