Долучитися до партії Підтримати фінансово
22.12.2021

Олександр Мусієнко: Потрібно просто вистояти та втримати інформаційний пресинг — через рік позиція Росії буде зовсім іншою

thumb

Через рік позиція Росії буде зовсім іншою — в них немає жодної альтернативи. Про це в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» заявив військовий експерт, Керівник Центру військово-правових досліджень, Член Політради партії «Сила і Честь» Олександр Мусієнко.

Експерт зазначив, що на сьогодні, ситуація на кордоні України залишається стабільною.

«Там йде переміщення цих батальйонно-тактичних груп, військ, але чогось надзвичайного такого, що свідчило б дійсно про підготовку до ведення безпосередньо зараз якоїсь масштабної кампанії, не відбувається», — сказав він.

«Ви ж знаєте, які коментарі іноді дають закордонним ЗМІ наші представники, які навпаки, підливають масла у вогонь і сіють певну нестабільність всередині.

Тому потрібно бути дуже обережними в оцінках та заявах, які бувають. У нас так — або немає коментарів взагалі… або як прокоментуємо, то думаєш:

«Може, краще не потрібно було нічого казати». Треба бути обережним та розуміти, що завдання розвідки — виявляти характер противника, його пересування, а не говорити про якісь проблеми в українській обороноздатності тощо. Тому загалом ситуація стабільна, йде картинне перекидання (військ — прим. ред.)», — розповів експерт.

За його словами, через рік позиція Росії щодо України буде зовсім іншою:

«Потрібно розуміти: зараз у нас дуже важливо — це рік-два просто вистояти та втримати цей інформаційний пресинг. Повірте мені — через рік позиція Росії буде зовсім іншою. Вони самі прекрасно розуміють, що… В них немає жодної альтернативи — як не виходити на якісь перемовини із Заходом. А Захід також ставитиме свої умови. Альтернатива в них на Сході — Китай. А Китай Росія цікавить лише як васал, сировинний придаток, територія, інструмент у своїх зовнішньополітичних іграх».

 

Фото  з персональної фейсбук-сторінки Олександра Мусієнко.

#СилаіЧесть #Політика #Україна

 

свіжі новини

Олег Бєлоколос: Білоруський режим давно системно діє як повноцінний військово-політичний союзник РФ

Голова правління неурядової організації «Майдан закордонних справ», член Політради парії «Сила і Честь» Олег Бєлоколос наголошує, що білоруський режим вже давно і системно діє ...

28.06.2022
Шановні друзі! Прийміть щирі вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України!

З усього серця зичимо міцного здоров’я, щастя, добра, Перемоги та миру!

28.06.2022
Дорогі медичні працівники України!

Ви рятуєте найцінніше — людські життя та своєю невтомною професійною роботою повертаєте здоров’я хворим, робите нас сильними та повертаєте волю до життя. Шановні наші бійці медичного ...

19.06.2022
Олександр Мусієнко: Структури «Рамштайну» працюють і у всіх є розуміння, що Україну зараз потрібно підтримувати

Вчора, 15 червня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося третє засідання контактної групи з питань оборони України. Учасники — міністри оборони майже 50-ти країн, які підтримують Україну ...

16.06.2022
Усі новини