Долучитися до партії Підтримати фінансово
24.03.2022

Олександ Мусієнко: Українські військові абсолютно готові до наступу з боку Білорусі

thumb

В Україні почали обговорювати чутки про можливий наступ білоруських військових на Волині. Проте українські захисники готові до будь-якого сценарію та дадуть відсіч противнику.

Про це заявив керівник Центру військово-правових досліджень, член Політради партії «Сила і Честь» Олександр Мусієнко в ефірі 24 каналу.

Мусієнко, володіючи певною інформацією та бачачи, як готуються наші військові, впевнено каже, що Україна готова до будь-якого сценарію та даватиме гідну відсіч.

За його словами, розраховувати на щось білоруській армії не варто, бо всі їхні плани будуть розбиті.

Окрім того, Мусієнко наголосив, що українські військові абсолютно готові до наступу з боку Білорусі, оскільки ці загрози були відомі ще раніше.

Ми прекрасно розуміли, що ця ситуація може назрівати, оскільки цинічна війна РФ починалася з того, що російські військові заходили і з території Білорусі, а військові аеропорти Білорусі використовуються для авіації РФ і звідти практично щоденно вилітають літаки РФ, – наголосив експерт.

На його думку, Білорусь є практично таким же агресором стосовно України, як і РФ, оскільки сприяє військам Росії вести бойові дії проти України.

«Моє припущення – якщо білоруські військові таки спробують перейти кордон з Україною, то їм буде дана така відсіч, що 1 – 2 години бою, і вони відійдуть або відмовляться брати участь у військовому конфлікті», – вважає Олександр Мусієнко.

свіжі новини

Олег Бєлоколос: Перемога над Росією змінить архітектуру безпеки в Європі

Я вірю в перемогу, але не говорю, що вона у нас уже в кишені і гарантована нам

21.05.2022
Олександр Мусієнко: Китай повинен відреагувати на звернення про допомогу рідних захисників Маріуполя

Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень, член Політради політичної партії «Сила і Честь» висловив думку, що Китай повинен відреагувати на це звернення, щоб ...

15.05.2022
Розмова Остіна з Шойгу була з метою перевірити адекватність російського керівництва Міноборони, — Бєлоколос

У п’ятницю, 13 травня, міністр оборони Ллойд Остін вперше з 18 лютого провів розмову із міністром оборони Росії Сергієм Шойгу. Глава Пентагону закликав до «негайного припинення вогню в ...

14.05.2022
Заява прес-служби Політичної партії «Сила і Честь»

Дорогі Друзі, члени Партії, прихильники та шановні громадяни України! Йде третій місяць повномасштабної агресії і восьмий рік війни Росії проти України з метою не тільки знищення Української ...

04.05.2022
Усі новини