Долучитися до партії Підтримати фінансово
24.03.2022

Олександ Мусієнко: Українські військові абсолютно готові до наступу з боку Білорусі

thumb

В Україні почали обговорювати чутки про можливий наступ білоруських військових на Волині. Проте українські захисники готові до будь-якого сценарію та дадуть відсіч противнику.

Про це заявив керівник Центру військово-правових досліджень, член Політради партії «Сила і Честь» Олександр Мусієнко в ефірі 24 каналу.

Мусієнко, володіючи певною інформацією та бачачи, як готуються наші військові, впевнено каже, що Україна готова до будь-якого сценарію та даватиме гідну відсіч.

За його словами, розраховувати на щось білоруській армії не варто, бо всі їхні плани будуть розбиті.

Окрім того, Мусієнко наголосив, що українські військові абсолютно готові до наступу з боку Білорусі, оскільки ці загрози були відомі ще раніше.

Ми прекрасно розуміли, що ця ситуація може назрівати, оскільки цинічна війна РФ починалася з того, що російські військові заходили і з території Білорусі, а військові аеропорти Білорусі використовуються для авіації РФ і звідти практично щоденно вилітають літаки РФ, – наголосив експерт.

На його думку, Білорусь є практично таким же агресором стосовно України, як і РФ, оскільки сприяє військам Росії вести бойові дії проти України.

«Моє припущення – якщо білоруські військові таки спробують перейти кордон з Україною, то їм буде дана така відсіч, що 1 – 2 години бою, і вони відійдуть або відмовляться брати участь у військовому конфлікті», – вважає Олександр Мусієнко.

свіжі новини

Олег Бєлоколос: США вже не звертають уваги на кремлівські «червоні лінії», а системно збільшують бойову міць ЗСУ

Коментар стосовно передачі американських ракет, які дістають Криму

02.02.2023
Перемога України змінить світ. Патріарх Філарет зустрівся з генералом Ігорем Смешком

26 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з українським військовим та політичним діячем, генерал-полковником Ігорем Смешком. Ігор ...

27.01.2023
Усі злочини мають бути зафіксовані, а особи, які беруть у них участь, покарані, — Олег Бєлоколос

У четвер, 19 січня, Європейський парламент схвалив резолюцію, яка закликає створити міжнародний трибунал щодо розслідування злочинів правителя РФ Путіна та білоруського диктатора Лукашенка. Сайт ...

24.01.2023
Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі нацбезпеки і оборони України

Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі національної безпеки і оборони нашої Держави! Дякуємо нашим розвідникам за патріотизм, наполегливість, мужність, ...

24.01.2023
Усі новини